Застосунком для військовозобов’язаних “Резерв+” скористалося 2 млн українців – Міноборони

Оновлення даних через застосунок займає кілька хвилин, наголосили у Міноборони
Фото: pixabay.com

У мобільному застосунку “Резерв+” свої військово-облікові дані оновило 2 млн українців, проінформувало 3 липня у Telegram Міністерство оборони України з посиланням на заступницю міністра оборони Катерину Черногоренко.

“Уже 2 млн українців оновили свої дані у “Резерв+”. Без втрати часу й очікування. Кількість людей, що оновлює дані, продовжує зростати щодня. Ми порахували: якщо б 2 млн пішли одночасно оновлювати дані в усі ТЦК в Україні, то це б зайняло понад 235 днів”, – сказала вона.

За даними Черногоренко, через “Резерв+” українці найчастіше оновлюють свої дані. На другому місці – центри надання адміністративних послуг, на третьому місці – територіальні центри комплектування (колишні військкомати).

“Оновлення даних через застосунок займає лише кілька хвилин”, – наголосила заступниця міністра.

Контекст

Із 18 травня всі військовозобов’язані чоловіки й жінки України віком 18–60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) мають оновити свої облікові дані. “Резерв+” є анонсованим раніше “електронним кабінетом військовозобов’язаного”. У ньому, а також у ТЦК і центрах надання адмінпослуг українці можуть оновити дані.

Застосунок “Резерв+” доступний для завантаження на смартфони через App Store і Google Play Market із 18 травня, він надає можливість оперативного оновлення даних і доступу до інформації в реєстрі “Оберіг”. Після того, як людина закінчить процес обов’язкового оновлення даних, у застосунку “Резерв+” вона зможе побачити інформацію про себе з реєстру “Оберіг”.

“Якщо ви оновлюватимете дані через ТЦК, окрім самої виписки з реєстру, ви також отримаєте відповідну позначку у військовий квиток”, – зазначали в Міноборони.

За даними МОУ станом на 27 травня, інформацію в “Резерв+” оновили військовозобов’язані українці у 124 країнах. Свої дані станом на 29 травня оновило 1,3 млн військовозобов’язаних українців, приблизно чверть із них має відтермінування або бронювання. 1,2 млн зробили це через “Резерв+”, уточнив речник Міноборони України Дмитро Лазуткін.

Із 18 червня у “Резерв+” став доступним електронний військово-обліковий документ і з’явилася можливість редагування даних.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *