За місяць роботи “Волонтерський центр” у Камʼянському надав допомогу приблизно 3 тис. людей – мер Білоусов

Андрій Білоусов: Дякую всім волонтерам міста й країни, які в ці скрутні часи підтримують Збройні сили, соціально незахищені верстви населення і наближають нашу перемогу!
Фото: Андрій Білоусов / Facebook

У Кам’янському Дніпропетровської області місяць тому відкрили волонтерський центр, розповів міський голова Андрій Білоусов у своєму Facebook. Він зазначив, що місто надало приміщення для діяльності громадських організацій і допомагає їм у роботі.

“Місяць тому в нашому місті запрацював потужний “Волонтерський центр”, відкритий силами громадських організацій “Бджола” і “Фонд розвитку Кам’янського”. За цей час допомогу тут отримали приблизно 3 тис. людей – мешканці міста, вимушені переселенці та військові. На базі центру плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки та спецодяг для захисників, видають медикаменти військовим. Створено банк одягу для видачі нужденним. Діє безкоштовна їдальня, працює кінотеатр для дітей”, – перерахував міський голова.

Відео: Andriy Bilousov / YouTube

Також “Волонтерський центр” тісно взаємодіє з багатьма міськими й міжнародними благодійними організаціями, додав він.

“На базі центру є осередки товариства Червоного Хреста, БФ “Карітас” і Козацької церкви Пресвятої Покрови ПЦУ. Люди отримують психологічну та правову допомогу, відвідують навчальні курси, семінари й інші просвітницькі заходи. Також кожної середи відвідувачам центру надають послуги адміністратори ЦНАП. Місто надало приміщення для діяльності всіх цих громадських організацій і сприяє в роботі. Дякую всім волонтерам міста й країни, які в ці скрутні часи підтримують Збройні сили, соціально незахищені верстви населення і наближають нашу перемогу!” – написав Андрій Білоусов.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *