“Укрпошта” виставила на продаж через Prozorro старі автомобілі, її розкритикували. У відповідь вона розмістила лайливий пост

“Укрпошта” виставила на продаж старі автомобілі
Фото: Igor Smelyansky/Ігор Смілянський / Telegram

Гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський 30 квітня оголосив у Telegram, що компанія виставила на продаж на Prozorro 531 автомобіль, вони здебільшого старі, 1990-х і 2000-х років випуску. Це викликало реакцію в соцмережах.

Ідеться про автомобілі як іноземного виробництва (Hyundai Sonata, Peugeot, Mazda, Citroen, Volkswagen, KIA, Daewoo, Skoda, Volvo, Mercedes Benz), так і виробництва країн-агресорів (МАЗ, ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ та інші). Машини продаватимуть у всій країні за вартістю від 42 тис. до 1,1 млн грн за лот.

Смілянський зазначив, що багато користувачів соцмереж розкритикували “Укрпошту”. Вони писали, наприклад, що ці автомобілі можна було б передати ЗСУ. Смілянський пояснив, що “Укрпошта” – компанія, акціонером якої є держава, і просто так передавати вона нічого не може.

Після активної критики на адресу “Укрпошти” на сторінці компанії в соцмережі Х з’явилося повідомлення з лайкою.

“Так, виставили гниле гівно на аукціон. Ні, не й…бнулися. Так, хотіли б віддати просто так тим, кому треба, але не маємо права. Продаємо старі автівки на Prozorro, бо цього вимагає закон”, – ідеться в повідомленні.

Так, виставили гниле гівно на аукціон.
Ні, не йобнулись.
Так, хотіли б віддати просто так тим, кому треба, але не маємо права.

Продаємо старі автівки на Prozorro, бо цього вимагає закон.

— Укрпошта (@ukrposhta) April 30, 2024

У коментарі виданню “Бабель” директор із маркетингу “Укрпошти” Максим Колесніков сказав, що лайлива відповідь була ситуативним маркетингом. Компанія готова попросити вибачення в разі своєї провини, але не в цьому випадку, сказав він.

“Ми не “в’яла риба”, яка має приймати кожен раз будь-що. У нас є позиція: там де ми праві – ми праві. У Twitter (Х) люди матюкаються, і це там абсолютна норма. Але люди чомусь звикли, що вони можуть матюкатися на чиюсь адресу, і ці люди мають це “хавать”. Ми, до речі, ні на кого самі не лаялися, просто сказали, що ми не такі… Я не розумію, чому людей це так чіпляє? Вони хотіли, щоб ми сказали: “Так, ми й…бнуті”. Вибачте, такого не буде, коли ми праві”, – сказав Колесніков.

Він підкреслив, що юридично, з погляду продажу цих автомобілів, компанія абсолютно права.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *