У Вінниці вперше в Україні почали будувати протирадіаційні укриття в 10 навчальних закладах – мер

У Вінниці почали будувати протирадіаційні укриття, щоб створити безпечне середовище для навчання дітей офлайн, зазначив мер
Скріншот: Телеканал ВІТА / YouTube

У 10 навчальних закладах Вінниці будують протирадіаційні укриття. Про це 22 травня у Facebook проінформував мер Сергій Моргунов.

“Закінчується черговий навчальний рік, який ми пережили в умовах повномасштабної війни. Однозначно, він був непростим. Насамперед через постійні загрози з боку ворога, – написав міський голова. – Щоб створити безпечне середовище для навчання дітей офлайн, ми першими в Україні почали будувати протирадіаційні укриття, і зараз у 10 навчальних закладах уже тривають роботи”.

За словами Моргунова, загалом зі 116 закладів громади у 81 облаштовано укриття згідно з вимогами ДСНС.

“Ще 23 – підписали угоди про використання укриттів у сусідніх приміщеннях. І це дало можливість охопити більшість дітей очним навчанням”, – розповів мер Вінниці.

Контекст

1 вересня минулого року у Міносвіти повідомили, що 84% шкіл в Україні мають обладнані укриття. В уряді зазначили, що без них неможливе жодне навчання офлайн.

Крім того, через постійні російські обстріли в Харкові збудували першу підземну школу. У травні 2024 року у ній провели пробні уроки.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *