У неділю ліміти на електрику діятимуть дві години – “Укренерго”

9 червня всі обленерго будуть застосовувати графіки погодинних вимкнень для промислових і побутових споживачів із 20.00 до 22.00, зазначили в “Укренерго”
Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

В “Укренерго” повідомили у Facebook, що 9 червня в Україні ліміти споживання електроенергії діятимуть дві години.

“Завтра, 9 червня, усі обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових і побутових споживачів із 20.00 до 22.00”, – ідеться в повідомленні.

Зазначено, що енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежують.

Контекст

Російські окупанти навесні посилили повітряні атаки на енергосистему України. У травні у країні були віялові вимкнення світла. Наприкінці місяця обмежень не застосовували, але з 1 червня їх відновили.

2 червня в “Укренерго” повідомили, що найближчого тижня ситуація в енергосистемі України ускладниться. Причина – ремонт двох енергоблоків електростанцій, а також два нічні обстріли РФ 31 травня і 1 червня, унаслідок яких було пошкоджено кілька теплових і гідроелектростанцій, зазначили в НЕК.

4 червня в уряді заявили, що Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через обстріли РФ.

Обмеження електроенергії для українців стануть м’якшими завдяки іншому підходу до лімітів і виходу з ремонту додаткового блоку на АЕС, розповіли в “Укренерго” 6 червня.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *