“Наказ про доступ людей до моря”. В Одесі офіційно відкрили перший цього сезону пляж. Фото

В Одесі відкрили для відвідування пляж “Калетон”
Фото: Павло Дацковський / Gordonua.com (архів)

В Одесі з 8 червня можна купатися на одному з міських пляжів, згодом відкриють ще кілька. Про це в Telegram повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

“Підписали спільний із командувачем оперативно-стратегічного угруповання військ “Одеса” наказ про доступ людей до моря. Сьогодні перша відкрита зона – пляж “Калетон” в Одесі”, – написав він.

За словами Кіпера, перелік відкритих пляжів доповнюватимуть у міру проходження перевірок. В ОВА розраховують відкрити цього літа приблизно 20 пляжів в Одесі та районі, а також одну лагуну в Ізмаїльському районі.

“Під час повітряної тривоги, при виявленні підозрілих предметів, під час шторму від двох балів перебування людей біля моря заборонено”, – нагадав голова ОВА.

З огляду на фото, яке опублікував Кіпер, на пляжі працюють рятувальники і передбачено укриття на випадок повітряної тривоги.

Кіпер 30 березня обіцяв, що кілька пляжів в Одесі влітку 2024 року підготують і відкриють для купання.

Контекст

Пляжі в Одесі й усій Одеській області у 2022 році було заборонено відвідувати, повідомляли в Одеській ОВА. 28 червня міський голова Одеси Геннадій Труханов сказав, що люди однаково порушують заборони й ідуть до моря. Він запропонував створити безпечні ділянки на пляжах, “захистивши їх сітками від мін”. Однак, як писало 4 липня місцеве видання “Думська”, “людям усе байдуже” – відпочивальники були на всіх пляжах Одеси.

Про плани відкрити пляжний сезон у 2023 році в Одеській області в ОВА повідомили 7 серпня. Як зазначили в адміністрації, російський підрив Каховської ГЕС зірвав пляжний сезон у регіоні, але до серпня якість води у Чорному морі стабілізувалася і відповідає нормам. 12 серпня в Одеській ОВА проінформували про відкриття в облцентрі кількох пляжів.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *