У Харкові відновили цифрове мовлення, перерване внаслідок влучання російської ракети в телевежу

Телевежу було пошкоджено 22 квітня
Фото: ДТЕК – офіційний канал / Telegram

У Харкові відновили телевізійний цифровий сигнал Т2, який зникав після влучання ракети російських окупантів у телевежу. Про це 29 квітня проінформувала Харківська обласна військова адміністрація.

“Наразі мешканці Харкова та найближчих районів можуть переглядати всі пакети телевізійних програм МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 та МХ-7. Їхня трансляція не відбувалася внаслідок влучання 22 квітня ворожої ракети у телевізійну вежу”, – ідеться у повідомленні.

В ОВА зазначили, що для перегляду телепрограм переналаштування не потрібні, канали з’являться у телемережі автоматично у того, хто має приймач Т2.

Про те, що функціонал телевежі у Харкові частково відновили, повідомляв 24 квітня начальник ОВА Олег Синєгубов. Ішлося про поновлення телевізійного мовлення.

Контекст

Росіяни 22 квітня пошкодили телевізійну вежу в Харкові, унаслідок чого було перервано трансляцію телевізійного сигналу. Держслужба спецзв’язку та захисту інформації України поінформувала, що удару, імовірно, завдали ракетою Х-59. В ОВА розповіли, що повне відновлення конструкції можливе лише після війни.  

Речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш 23 квітня припустив, що ворог мав на меті перебити зв’язок, поширити сигнал російської пропаганди й обмежити мовлення українських програм. До цього, 18 квітня, президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна збирається боротися з російським пропагандистським телевізійним сигналом у прикордонних регіонах.

Мер Харкова Ігор Терехов 23 квітня заявив, що руйнування телевежі внаслідок атаки РФ не вплине на надходження актуальної інформації жителям міста.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *