У ДТЕК розповіли про дотримання соціальної справедливості під час застосування графіків

Минулого тижня всіх клієнтів у Київській області вимикали рівномірно, зазначив директор оператора систем розподілу Київської області
Фото: depositphotos.com

“ДТЕК Київські регіональні електромережі” створили спеціальну програму, яка допомагає дотримуватися соціальної справедливості під час застосування вимкнень. Однак щоб дотримуватися рівномірних вимкнень по всій країні, у всіх областях мають бути однакові графіки. Про це розповів генеральний директор “ДТЕК Київські регіональні електромережі” Віталій Шайда на форумі “Електричні мережі України 2024”, повідомили у пресслужбі компанії.

“Ми розробили програмний продукт, який автоматизує розподіл електроенергії між усіма клієнтами рівномірно. Завдяки йому минулий тиждень усі клієнти в Київській області відключалися рівномірно”, – зазначив директор оператора систем розподілу Київської області.

Він наголосив, що команда фахівців і далі постійно працює над графіками вимкнень, щоб вони були справедливими й ефективними наскільки це можливо в умовах дефіциту, до якого призвели руйнування внаслідок обстрілів.

Шайда зазначив, що для справедливих вимкнень по всій країні в областях мають діяти однакові графіки, а споживання критичної інфраструктури – не перевищувати 25%.

Контекст

Російські окупанти навесні посилили повітряні атаки на енергосистему України. Із травня у країні знову почалися масштабні віялові вимкнення світла.

4 червня в уряді заявили, що Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через обстріли РФ.

13 червня в “Енергоатомі” повідомили, що виводять у ремонт енергоблок однієї з АЕС, через що дефіцит генерації може зрости.

Державна інспекція з енергетичного нагляду прогнозувала 19 червня, що протягом найближчих півтора місяця ситуація з постачанням електроенергії залишатиметься складною. На полегшення очікують лише в серпні, коли з ремонту виведуть атомні енергоблоки.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *