Вінницький облводоканал “оголосив у розшук” свою “універсальну розробку” – пуголовка Едіка. До “пошуків” долучилися відомі компанії

Жартівливі пошуки Едіка завірусилися 25 січня з допису Вінницького водоканалу
Фото: Вінницяоблводоканал / Facebook

Вінницький облводоканал 25 січня опублікував жартівливий пост про пуголовка Едіка – “універсальну розробку світових лабораторій”, яка має виконати таємну місію з дослідження водопровідних труб. Так у водоканалі відреагували на скаргу в одній із вінницьких груп про те, що у воді з-під крана жінка виявила пуголовка. Жарт завірусився, і зрештою до “пошуків” пуголовка долучилися користувачі соцмереж і низка відомих компаній.

“Едік пройшов великий конкурсний відбір серед інших пуголовків, довів свою моральну та фізичну стійкість, показав найкращі результати в тактичній підготовці з подолання 10-кілометрової відстані, здав екзамен на досконале знання водопровідних труб від вулиці Київської до мікрорайону Поділля і шляхом голосування був обраний єдиним претендентом на виконання складного й небезпечного завдання”, – ідеться в повідомленні.

Водоканал звернувся до всіх, хто бачив Едіка, із проханням повернути його за винагороду.

26 січня Вінницький водоканал опублікував новий пост про Едіка, у якому розповів, що він “випадково потрапив у найбільшу каналізаційну трубу Вінниці, тож усім працівникам каналізаційних насосних станцій оголосили про рівень уваги – “червоний”.

До “пошуків” Едіка долучилася низка компаній, які опублікували дописи з тегом #ПовернемоЕдіка. Наприклад, “Укренерго” написала, що з їхньої підстанції, яка розташована поряд, на пошуки Едіка стартував електрон Ваттік.

“Якщо з вашої розетки вистрибує дрібне, але яскраве сяйво, і ви чуєте писк, який збирається в заклик “Едікуууу”, – то не лякайтеся. То електрон Ваттік шукає пуголовка – адже електромережа пронизує всю Вінничину й Едіка точно знайдуть”, – написали у пресслужбі.

В “Укргідроенерго” заявили, що станом на 8.00 26 січня у верхніх і нижніх б’єфах гідроелектростанцій “Укргідроенерго” Едіка не виявили.

“Пошукові роботи проводив Гідрік – молодший брат Едіка, що нині спеціалізується на дослідженнях гідротехнічних споруд”, – зазначили в компанії.

До “пошуків” долучилася й публічна система електронних закупівель Prozorro. У компанії закликали “для прозорого відбору виконавців для пошуку пуголовка Едіка ініціювати відповідний тендер”.

“Віримо, що конкуренція між учасниками допоможе в ефективних пошуках”, – наголосили у Prozorro.

Урешті-решт Олександрійська міська рада повідомила, що пуголовка Едіка знайшли в Олександрії Кіровоградської області.

“Коли ми зустріли Едіка, він розповів, що завдання успішно виконав. Утім, пропливаючи водопровідними трубами в Олександрії, не зміг не зупинитися, щоб погуляти по нашому красивому місту. Першочергово зайшов у перший в області McDonald’s, щоб підкріпитися. Далі вирушив у парк Шевченка, щоб відновити ментальне здоров’я. Так, у такі непрості часи релакс потрібен усім. Дуже просив не розповідати, що місію виконав швидше, ніж обійшов усі наші сучасні дитячі майданчики”, – розповіли у міській раді.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *