Викладач Тернопільського вишу на лекції розповідав про “жіночу” й “чоловічу” логіку та дівчат, які “самі провокують зґвалтування”

Офіційно скарги проти викладача вишу студенти поки не подавали
Фото: Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка / Facebook

Викладач Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимир Кравець під час заняття розповідав, що дівчата часто самі провокують зґвалтування, а жіноча логіка “непередбачувана” та ґрунтується на натяках. Про це розповіла одна зі студенток Юлія, яка 30 січня опублікувала в TikTok фото презентації викладача.

Зокрема у презентації зазначалося, нібито “дівчата самі провокують зґвалтування”, а чоловік і жінка “часто по-різному розуміють згоду на секс”.

Фото: v_juil / TikTok

“Чоловік, який сприймає жінку лише як сексуальний об’єкт, упевнений, що вона заперечує і чинить опір лише “для годиться”, набиває собі ціну: насилля в його очах – продовження залицяння”, – ідеться на одному зі слайдів.

Фото: v_juil / TikTok

Також у презентації йшлося про “жіночу” й “чоловічу” логіку. “Чоловічу” логіку на слайдах називають “правильною, побудованою на фактах, призначеною для адекватної оцінки навколишнього світу і прийняття на основі цієї оцінки правильних рішень”.

Водночас “жіноча” логіка начебто “служить для того, щоб приховано управляти чоловіком”. Вона буцімто ґрунтується на принципі “як захочу, так і буде” й характеризується “загадковістю, несподіваністю, незавершеністю фраз, розмовою натяками, приписуванням іншої причини”.

Фото: v_juil / TikTok

Фото: v_juil / TikTok

Окремо студентка навела також кілька фраз, які сам викладач озвучив на парі. Серед них: “Якщо жінка втомлена, то з неї толку мало”, “Те, що чоловік багато відпочиває, закладено в нього природою”, “Жінка йде на кухню з почуття обов’язку”, “Коли в жінки місячні, її треба відправляти в ліс” та інші.

У коментарі для “Wonderzine Україна” Юлія розповіла, що наступного дня після лекції одна зі студенток поскаржилася на Кравця у спільному чаті університету. Однак офіційно скарги проти викладача поки не подавали. За словами Юлії, студенти не вірять, що це дасть результат, бо Кравець – колишній ректор університету й викладає на багатьох факультетах.

Утім, Юлія впевнена, що таким ситуаціям потрібно давати розголос.

“Я навчаюся на дизайнерку на платній основі, а мені замість корисних профільних предметів пропонують слухати лекції сексиста, який звинувачує жінок у тому, що вони жінки”, – зауважила дівчина.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *