В одеському хабі Щастинської громади триває видавання допомоги від Фонду Ріната Ахметова

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

Переселенці з Луганської області, які зараз живуть в Одесі, можуть отримати гуманітарну допомогу. Фонд Ріната Ахметова надіслав для них 1 тис. продуктових наборів, повідомили 23 березня у пресслужбі Фонду.

“Видачі здійснюються у місцевому хабі Щастинської райдержадміністрації Луганської області. У складі продуктових наборів – макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, соняшникова олія, тушковане м’ясо, паштет і печиво. Це очікувана допомога для людей, які через війну залишили свій дім”, – ідеться в повідомленні.

Із початку повномасштабної війни Фонд передав 332 тис. наборів для жителів Донецької області й тих, хто тимчасово евакуювався з регіону. 

Із 2014 року Фонд передав жителям України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клубу “Шахтар” охопила понад 18 млн осіб. Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”.

У Фонді додали, що з питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безоплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджері.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *