Принцеса Уельська повідомила, що в неї діагностували рак. Вона розпочала курс хіміотерапії. Відео

Принцеса Уельська: Зараз я маю зосередитися на повному одужанні
Фото: ЕРА

Принцеса Уельська записала відео, в якому повідомила, що в неї діагностували рак. Ролик опублікували ввечері 22 березня на сторінці Кенсінгтонського палацу в Instagram.

Принцеса Уельська почала з того, що подякувала людям за їхні “чудові слова підтримки” на тлі її одужання під час “неймовірно важких кількох місяців для всієї родини”.

“У січні мені зробили серйозну операцію на черевній порожнині в Лондоні, і на той час вважали, що мій стан не раковий, – сказала вона. – Операція була успішною. Проте аналізи після операції виявили рак. Тому моя медична команда порадила мені пройти курс профілактичної хіміотерапії, і зараз я перебуваю на ранній стадії лікування”.

Дружина принца Вільяма зізналася, що новина стала для неї і її сім’ї величезним шоком. За словами принцеси Уельської, вони із чоловіком роблять усе можливе, щоб “опрацювати й урегулювати це в приватному порядку”.

“Як ви можете собі уявити, це зайняло час. Мені треба час, щоб відновитися після серйозної операції, щоб почати лікування. “Але найголовніше, нам потрібен час, щоб пояснити все Джорджу, Шарлотті і Луї так, як їм зручно, і запевнити їх, що зі мною все буде гаразд, – зізналася принцеса Уельська. – Як я вже сказала їм, я здорова і стаю сильнішою щодня, зосереджуючись на речах, які допоможуть мені зцілитися”.

Вона зазначила, що чоловік у цій ситуації став для неї “чудовим джерелом втіхи й упевненості”.

“Як і любов, підтримка і доброта, яку виявили багато хто з вас. Це так багато означає для нас обох. Ми сподіваємося, що ви зрозумієте, що нам як сім’ї зараз треба деякий час, простір і усамітнення, поки я завершую лікування. Моя робота завжди приносила мені глибоке почуття радості, і я з нетерпінням чекаю на можливість повернутися, коли зможу. Але зараз я маю зосередитися на повному одужанні, – сказала вона. – Зараз я також думаю про всіх тих, на чиє життя вплинув рак. Усі, хто зіткнувся із цим захворюванням, хай у якій формі воно виявляється, будь ласка, не втрачайте віри і надії. Ви не самотні”.

Таблоїд People із посиланням на представників Кенсінгтонського палацу повідомив, що дружина принца Вільяма розпочала курс профілактичної хіміотерапії наприкінці лютого.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Контекст

17 січня королівська родина повідомила, що принцесу Уельську було прооперовано за день до цього. “Її госпіталізували до лондонської клініки для планової операції на черевній порожнині. Операція була успішною, очікують, що вона залишиться в лікарні від 10 до 14 днів, перш ніж повернутися додому для продовження одужання. Вона навряд чи повернеться до громадських обов’язків до Великодня”, – ішлося в публікації.

Американська телекомпанія CNN із посиланням на інформацію, одержану від людей з оточення королівської родини, того самого дня повідомила, що причиною операції не є рак.

29 січня принцесу Уельську виписали з лікарні і вона повернулася додому у Віндзор. Після цього вона не з’являлася на публіці, а королівська родина мовчала про стан її здоров’я.

5 лютого 2024 року Букінгемський палац повідомив, що у короля Великобританії Чарльза III діагностували рак. Громадськості не розповіли, який саме вид раку виявили у Чарльза III, але відомо, що британський монарх розпочав курс лікування.

75-річний Чарльз III наприкінці січня переніс операцію на простаті і провів три доби в лікарні. Джерело CNN уточнювало тоді, що в короля діагностували не рак простати, але деталей не навів.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *