В Одеській області прикордонники затримали порушників, які не могли вибратися із земляного рова

Прикордонники допомогли порушникам вибратися з рову
Фото: dpsu.gov.ua

Прикордонники затримали двох чоловіків біля кордону в Одеській області. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у Telegram 3 березня.

На опублікованому відео видно, що двоє чоловіків бігли дорогою. За даними ДПСУ, вони спробували подолати протитранспортний рів.

“Спустилися в нього, а вилізти вже не змогли. Правоохоронці спостерігали за ними деякий час з повітря й потім простягли руку допомоги”, – ідеться в повідомленні.

На затриманих склали адміністративні протоколи. Їхню долю вирішуватиме суд, зазначили в ДПСУ.

Контекст

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вранці 24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію. 6 лютого 2024 року Рада продовжила дію воєнного стану до 13 травня.

Воєнний стан передбачає, зокрема, заборону на виїзд за кордон чоловіків віком 18–60 років, які підпадають під призов на військову службу під час мобілізації, окрім особливих винятків.

Прикордонники регулярно затримують чоловіків, які намагаються незаконно виїхати з України. Зокрема, 29 лютого в ДПСУ повідомили, що у Закарпатській області прикордонники не дозволили двом харків’янам із допомогою місцевих жителів незаконно покинути Україну. Вони удавали, що їдуть на похорон, і взяли із собою поминальні вінки, але не змогли назвати адресу “бабусі”, до якої нібито їхали.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *