В Одесі відвідувач ветклініки облаяв лікаря – ветерана ЗСУ, а потім перепросив і сказав, що “не помітив протезів”

Ветеран не прийняв вибачень чоловіка, який послав його лайкою
Фото: oleksa1981 / Instagram

У ветеринарній клініці 3 липня чоловік облаяв лікаря Олексія Притулу, який є ветераном Збройних сил України й має протези. Про це лікар розповів в Instagram.

“Це відбулося сьогодні, під час мого звичайного робочого ранку… [Цим відео] можна буде ілюструвати пости про підводні камені на шляху до повернення ветеранів з інвалідністю до роботи й звичайного життя”, – написав лікар і опублікував відео.

На ньому видно, що відвідувач привів свого собаку і сказав, що у тварини щось схоже на лишай. На прохання розвернути тварину іншим боком, щоб лікар краще роздивився проблему, чоловік запитав: “А ви не можете [підійти й] подивитися?” На це ветеран, який сидів за столом, розвернувся у кріслі й показав, що в нього протези. У відповідь відвідувач вигукнув: “Пішов тоді ти нах…й, п…дар, бл…дь” – і пішов.

Притула зазначив, що йому відоме ім’я й прізвище чоловіка, але він сумнівається, що його можна притягнути до відповідальності.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Олексій Притула (@oleksa1981)

Пізніше поліція Одеської області повідомила, що відвідувача ветклініки притягнули до відповідальності. Зазначають, що правоохоронці дізналися про цей випадок під час моніторингу соцмереж. Вони приїхали у клініку, де прийняли заяву від потерпілого. Порушником виявився 38-річний одесит, стосовно нього склали адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). Свою провину він визнав і вже попросив вибачення в потерпілого, зазначили в поліції.

Відео з вибаченнями Притула виклав в Instagram. На ньому чоловік каже, що “не помітив” протезів, оскільки лікар сидів за столом. Однак той вибачень не прийняв.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Олексій Притула (@oleksa1981)

Перед цим до порушника додому приходили активісти, але він не відкрив їм дверей. Відео опублікував громадський діяч Дем’ян Ганул. 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *