ЮНІСЕФ і Асоціація інноваційної та цифрової освіти відкрили в Україні 16 цифрових освітніх центрів

Навчання у центрах безплатне
Фото: dlc.org.ua

В Україні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Асоціація інноваційної та цифрової освіти вже відкрили 16 цифрових освітніх центрів (DLC), проінформувала 28 травня пресслужба Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

Цифрові освітні центри від ЮНІСЕФ відкрили у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

“Головне завдання центрів – забезпечення навчання 16 тис. школярів, які не мають повноцінного доступу до офлайн-навчання у прифронтових та деокупованих громадах”, – кажуть ініціатори.

За їхніми словами, українські учні навчатимуться за допомогою штучного інтелекту, VR-технологій, Minecraft та “Убер-школи”.

Повномасштабна війна в Україні вплинула на всі сфери життя, зокрема й на освітню: зруйновано заклади освіти, стрес дітей, їхніх батьків, опікунів і вчителів, неможливість навчатися у безпечних і комфортних умовах через постійні повітряні тривоги та періодичні вимкнення світла – усе це стало реальністю після 24 лютого 2022 року й увійшло до нашого життя. 

“Мета цифрових освітніх центрів – забезпечення безперервного навчання дітей та підлітків, надолуження освітніх втрат, надання можливості брати участь у заходах неформальної освіти, психоемоційна підтримка дітей і підлітків, їхніх батьків та вчителів, надання можливостей для соціалізації та взаємодії, а також підвищення професійних компетентностей учителів”, – сказав заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Навчання у таких центрах безплатне.

“У кожній громаді, де працює DLC, упродовж року навчатимуться учні 1–11 класів – першочергово ті, хто має обмежений доступ до освіти та потребує додаткової підтримки у навчанні та психоемоційної підтримки, наприклад, діти з інвалідністю або внутрішньо переміщені діти”, – пояснив координатор освітніх проєктів ЮНІСЕФ Анатолій Ігнатович.

Виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав наголосила, що завдання – “не просто відкрити цифрові освітні центри, а зробити з них справжні освітні хаби для дітей, підлітків та їхніх батьків у громадах, які найбільше потерпають від війни, де б їм було цікаво та корисно, а мешканці громад захотіли б приходити знову і знову”.

Відео: Мережа Освітніх Хабів – EduHub / YouTube

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *