Організатори “Євробачення 2024” дискваліфікували представника Нідерландів Кляйна, який виступав у РФ і робив зізнання в любові до росіян

Сам Кляйн поки не коментував ситуації
Фото: ЕРА

Організатори “Євробачення 2024” дискваліфікували представника Нідерландів Йоста Кляйна. Він не братиме участі у фіналі конкурсу. Про це повідомляють 11 травня на сайті Європейської мовної спілки (EBU).

У заяві йдеться, що шведська поліція розслідує скаргу, яку подала жінка зі знімальної групи після інциденту, що стався 9 травня ввечері.

“Поки відбувається юридичний процес, було б недоречним, щоб він і далі брав участь у конкурсі, – ідеться в заяві. – Хотіли б уточнити, що, всупереч деяким повідомленням ЗМІ та спекуляціям у соціальних мережах, у цьому інциденті не брав участі жоден інший виконавець або член делегації. Ми дотримуємося політики нульової терпимості до неналежної поведінки на нашому заході й прагнемо гарантувати безпечне та надійне робоче середовище для всіх співробітників конкурсу. У зв’язку із цим поведінку Йоста Кляйна стосовно члена команди вважаємо порушенням правил конкурсу”.

Сам Кляйн поки не коментував ситуації. Про те, що його відсторонили від участі в генеральній репетиції, ЗМІ повідомили 10 травня.

Кляйн після початку повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну гастролював у Санкт-Петербурзі та співпрацював із російськими артистами. У треку, який презентували в березні 2022 року, артист робить зізнання в любові до РФ.

Контекст

Гранд-фінал “Євробачення 2024” відбудеться 11 травня у шведському Мальме. Представниці України alyona alyona і Jerry Heil із піснею Teresa & Maria за рішенням продюсерів вийдуть на сцену в першій частині під другим номером. Муіньо назвала це “смертельною позицією”, а ЗМІ написали, що Україну “зливають”.

Після усунення Нідерландів у гранд-фіналі виступлять 19 фіналістів, дібраних за підсумками двох півфіналів, а також представники “великої п’ятірки” (Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія і Франція – головні спонсори “Євробачення”) і конкурсант зі Швеції – країни, яка перемогла на “Євробаченні 2023”.

Де дивитися гранд-фінал і кому букмекери прогнозують перемогу, розповідаємо тут.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *