Наталія Холоденко взяла участь у благодійному проєкті для українських дітей-сиріт

Холоденко: Закликаю підтримати цих дітей, які потребують захисту й опіки
Фото: kholodenkon / Instagram

Українська психологиня Наталія Холоденко в межах благодійного проєкту “Дитинство без війни” зустрілася з українськими дітьми-сиротами, які після початку повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну проживають у Туреччині. Про це повідомляють на сторінці проєкту в Instagram.

Автори повідомлення зазначили, що зустріч із психологинею стала важливою подією в житті дітей.

Холоденко передала проєкту, який опікується дітьми, зібрані $11 тис. – завдяки цим грошам підопічним проєкту зможуть протягом трьох місяців надавати стоматологічні послуги. Психологиня також ініціювала співпрацю проєкту з турецькими логопедами й залучила інвесторів для фінансування інших потреб українських дітей.

“Я нещодавно дізналася про проєкт “Дитинство без війни”. А коли я на власні очі побачила цих неймовірних дітей, не могла стримати емоції. Переживання, тривога, але водночас надія, що ми можемо змінити їхні життя”, – сказала вона.

Холоденко додала, що діти, які опинилися без батьківського піклування, незважаючи на всі випробування і труднощі, виявляють виняткову відкритість і ніжність.

Фото надала команда Холоденко

“У їхніх серцях так багато щирості й теплоти, що це змушує відчувати глибоку емпатію, – додала вона. – Закликаю підтримати цих дітей, які потребують захисту й опіки”.

Під час візиту Холоденко поспілкувалася з кожною дитиною, а також провела для них майстер-клас гри на бандурі. Для дорослих, котрі працюють із дітьми, психологиня організувала тренінг про емоційне вигорання, розповівши, як справлятися з викликами, пов’язаними з вихованням і підтримкою дітей у складних життєвих обставинах.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення Благодійний проект “Дитство без війни” (@childhoodwithoutwar.ua)

Контекст

Холоденко народилася 1983 року в Черкасах. Вивчала психологію в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. 2011 року здобула кандидатський ступінь із філософії. Була експертом у кількох телешоу й ведучою програми “Половинки” на “Новому каналі”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *