Луценко: Туалети всередині камери – фігня порівняно із цією проблемою в автозаку. У чоловіків були пластикові пляшечки

У камерах туалети є, а в автозаках не було, зазначив Луценко
Фото: Сергій Крилатов / Gordonua.com

В інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону колишній ув’язнений Лук’янівського СІЗО в Києві, ексгенпрокурор України Юрій Луценко заявив, що в автозаках були більші проблеми з туалетами, ніж у самому СІЗО.

“Туалети всередині камери – це фігня порівняно з тим, що таке ця проблема в автозаку. А ти розумієш, що люди виїжджають в автозаку о 5.00, і не лише з Києва, з Житомира – їдуть до київського суду. Це годинок чотири в найкращому разі”, – сказав він.

Ексгенпрокурор зазначив, що навіть якщо справити природні потреби перед виїздом, потім ще можуть бути “три години в заторах Києва” й “у черзі автозаків ще годинки чотири”.

Гордон уточнив, чи дають під вартою “сходити”.

“Де? Усередині автозаку? З мужиками, гаразд, пляшечку із собою можна пластикову мати, хоча неприємно. […] А тепер уяви собі: усе, що я розповів, жінки [мають якось вирішувати]”, – відповів Луценко.

Він розповів, що сам він у таких умовах не був, бо його возили автозаками з “блимавками” як “небезпечного” і не дозволяли перебувати в загальній черзі автозаків.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

Луценко у 2005–2006-му й 2007–2010 роках був главою МВС, у 2016–2019 роках – генпрокурором України. Луценка затримали 2010 року і обвинуватили в перевищенні повноважень під час узяття на роботу його водія, а також у розтраті бюджетних коштів на святкування Дня міліції й засудили до чотирьох років позбавлення волі. Він просидів у Лук’янівському СІЗО приблизно два роки, а потім ще чотири місяці – у колонії.

Після перемоги Революції гідності вирок Луценка скасували.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *