Жителям Івано-Франківської області запропонували відтермінування від призову за зведення фортифікацій у Донецькій області

В Івано-Франківській області є вся необхідна техніка для будівництва фортифікацій, але бракує людей зазначили в ОВА
Фото: Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine / Facebook (архів)

Жителів Івано-Франківської області закликали допомогти зі зведенням фортифікаційних споруд у Донецькій області. Про це 12 січня повідомляють на сайті ОВА.

Як розповів заступник голови обласної військової адміністрації Вадим Созоник, у регіоні для робіт на сході країни шукають 300 людей.

За його словами, зарплата становитиме 20 тис. грн, а охочих забезпечать житлом і харчуванням.

“Ті, хто погодяться допомогти з будівництвом оборонних споруд, отримають відстрочку від призову на період будівництва”, – цитують чиновника в ОВА.

Созоник зазначив, що в Івано-Франківській області є вся необхідна техніка для будівництва фортифікацій, але бракує людей.

Контекст

Наприкінці листопада 2023 року при Міноборони створили міжвідомчу робочу групу з будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд. У відомстві зазначали, що військові фортифікації в Україні будуватиме зокрема і бізнес.

У листопаді президент України Володимир Зеленський закликав прискорити фортифікаційні роботи в основних секторах. Він також навів Харківську область як приклад “потужної” роботу в цій сфері.

Кабмін неодноразово виділяв кошти на будівництво фортифікаційних споруд у низці областей України на сході й півночі країни. Зокрема, 12 січня Кабмін виділив із резервного фонду додаткові майже 2,5 млрд грн для будівництва інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, поінформував пресцентр уряду.

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вранці 24 лютого 2022 року Зеленський оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію. Востаннє Рада продовжила воєнний стан до 14 лютого 2024 року.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *