Фонд Ріната Ахметова передав допомогу в Сумську область

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

У Сумську область, яку щоденно обстрілює країна-агресор Росія, Фонд Ріната Ахметова передав продуктові набори для вимушених переселенців. Про це повідомили 26 квітня у пресслужбі Фонду.

“В Охтирці, що на Сумщині, багато “колишніх” будинків, знищених ворожими атаками. Охтирка – місто-герой України, сповнене болю й надії. Життя тут не зупиняється й люди допомагають одне одному. Місто прихищає переселенців із 2014 року, а після лютого 2022-го їх стало ще більше”, – зазначили у пресслужбі.

Днями Фонд Ріната Ахметова привіз в Охтирку продуктові набори.

“І пенсіонерам, і переселенцям треба допомагати. Велика подяка Рінату Ахметову за те, що надає таку підтримку людям”, – цитує Фонд мати, яка прийшла по гуманітарну допомогу з дитиною.

У місті 3558 переселенців із Донецької, Луганської, Харківської областей, прикордонних громад Сумської області. Після Охтирки вантажівки Фонду Ріната Ахметова вирушили до Сум, де теж живуть переселенці, розповідає волонтер Микола Осиченко, амбасадор Фонду, керівник “Маріупольського телебачення”. Серед тих, хто отримав продукти, є сім’ї з маленькими дітьми, багато людей похилого віку.

“Допомога потрібна, ми без неї не виживемо. Дякуємо за порятунок життів. Бо цей порятунок не одне життя зберіг”, – сказала одна з переселенок.

Про те, як живуть і тримаються жителі Сумської області, яку щоденно атакує ворог, Фонд випустив відео на своєму YouTube-каналі. 

Контекст

Із 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клубу “Шахтар” охопила понад 18 млн людей. Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”.

У Фонді додали, що стосовно питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *