Фонд Ріната Ахметова надіслав у прикордонні райони Сумської області 4 тис. продуктових наборів

Із 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів
Фото: akhmetovfoundation.org

Фонд Ріната Ахметова надіслав до Сумської області 4 тис. продуктових наборів для людей, які залишаються тут, попри обстріли, ризики й загострення ситуації. Про це повідомили 17 квітня у пресслужбі Фонду.

“Сумщина має понад 500 км спільного кордону з Росією, відтак там гаряче з перших годин повномасштабного вторгнення, – повідомили у Фонді. – Набори з продуктами харчування отримуватимуть насамперед мешканці Шосткинського, Конотопського й Сумського районів”.

Це вже другий гуманітарний вантаж до Сумської області з початку 2024 року. Раніше Фонд передав 4 тис. продуктових наборів для жителів Ворожбянської громади.

“Наразі Фонд Ріната Ахметова збирає звернення від керівників інших громад Сумської області й готовий надати допомогу там, де вона потрібна. Що входить до продуктового набору? Це макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, соняшникова олія, тушковане м‘ясо, паштет і печиво”, – ідеться в повідомленні.

Контекст

Із 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клубу “Шахтар” охопила понад 18 млн людей. Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”.

У Фонді додали, що з питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *