Дуров оголосив про особливі можливості в Telegram для користувачів з України, Росії та Білорусі

Дуров заснував Telegram у 2013 році
Фото: Pavel Durov / Facebook

Користувачі Telegram з України, Білорусі та країни-агресора Росії зможуть обмежувати вхідні повідомлення з 1 квітня. Про це 28 березня проінформував у цій соцмережі її засновник Павло Дуров.

“З початку наступного тижня всі користувачі з Росії, України й Білорусі зможуть обмежувати коло тих, хто може надсилати їм особисті повідомлення. Ми також запроваджуємо рішення на основі штучного інтелекту для ще ефективнішого оброблення скарг”, – написав він.

Дуров наголосив, що “Telegram – не місце для спам-розсилок і закликів до насильства”.

“Чотири дні тому російськомовні користувачі Telegram стали скаржитися на повідомлення від незнайомців із закликами до терактів. Протягом години після отримання таких скарг ми застосували низку технічних заходів та організаційних заходів для запобігання цій активності. У підсумку десятки тисяч спроб надіслати такі повідомлення було припинено, а тисячі користувачів, які брали участь у цьому флешмобі, зіткнулися з вічним блокуванням своїх Telegram-акаунтів”, – пояснив він.

Імовірно, це пов’язано з терактом 22 березня у підмосковному Crocus City Hall перед концертом гурту “Пикник”, коли сталися стрілянина й пожежа (ймовірно, її влаштували нападники), жертвами яких стало, за останніми офіційними даними, 143 особи.

Контекст

Telegram – зашифрований месенджер, який з’явився у 2013 році. Його запустив росіянин Павло Дуров, який до цього заснував нині заборонену в Україні соцмережу “ВКонтакте”.

Платформа Telegram становить низку загроз безпеці України, заявили в українській військовій розвідці в лютому 2024 року.

У березні в СБУ повідомили, що бачать “чітку співпрацю адміністрації Telegram з “Роскомнадзором” і ФСБ”, водночас “Telegram не дослуховується до прохань Української держави так, як дослуховується до прохань російської держави”. “Комунікація з ними є, але вона, по суті, є безрезультатною, на відміну від того ж ТікТок, який, у принципі, реагує”, – розповіли у спецслужбі.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *