Бадоєв: Anna Asti мені винна “тридцятник” зелені

Бадоєв розповів, що Anna Asti на початку війни виїхала з Одеси до Росії і не відшкодувала йому витрат на підготовку зйомки
Фото: Anna Asti / Instagram

Українська співачка Anna Asti, яка замовчує війну і намагається зробити кар’єру в РФ, навряд чи буде затребувана десь іще, окрім країни-агресора. Таку думку про неї висловив український режисер, кліпмейкер і продюсер Алан Бадоєв в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН”, українському журналісту Дмитрові Гордону.

“Anna Asti: ще одна запроданка – правда, що вона кинула вас?” – запитав Гордон.

Продюсер підтвердив, що артистка винна йому гроші.

“Anna Asti – це просто бомба. Я їй через усі інтерв’ю передаю: ти мені винна “тридцятник”. Пам’ятаєш, Анно? “Тридцятник” зелені”, – заявив Бадоєв.

За його словами, повномасштабне вторгнення РФ заскочило співачку в Одесі.

“Вона подумала, що в нас війна – навіщо там розплачуватися? Усе нормально. Anna Asti сиділа перші три дні в Одесі. Я не знаю, до речі, як вона покинула [Україну]. Чоловік її – росіянин [російський бізнесмен Станіслав Юркін]. Як вони перетнули кордон, незрозуміло”, – зазначив кліпмейкер.

Він пояснив, що вклав свої гроші у черговий кліп з Asti.

“У костюми, туди-сюди, бо завтра зйомка… Ви розумієте, я ж не думав, що війна буде. Не думав ось так. Anna Asti – це взагалі серйозна… Теж де вона конкретно потрібна, окрім Росії?” – висловився режисер.

Читайте також Бадоєв: Мені соромно сказати сьогодні, що я справді жив у країні рожевих поні, був за мир у всьому світі 12:18, 28.03.2024 Публікації

Гордон нагадав, що Anna Asti, про яку росЗМІ писали, що вона набула російського громадянства, почали “щемити” після “голої вечірки”. Бадоєв вважає, що проблема українки з погляду її кар’єри в РФ не лише у цьому.

“Усі мають зрозуміти – і я думаю, вони [російський шоу-біз] уже зараз розуміють, що нікого зі старої патріархії не залишиться. Бо потрібні вже інші артисти. І для них також, їм там потрібні інші артисти. Такі повністю безкорінні, скажімо, як Shamаn. Це те, що потрібно, щоб забезпечити цей путінський режим”, – зазначив продюсер.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

Anna Asti (справжнє ім’я – Анна Дзюба) – українська співачка. Колишня солістка гурту Artik & Asti. Народилася 1990 року в Черкасах. Живе в Росії. У жовтні 2023 року російські пропагандистські ЗМІ писали, що Anna Asti отримала російський паспорт, не відмовившись водночас від українського.

Наприкінці 2021 року співачка презентувала свій сольний проєкт Anna Asti.

Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну жодного разу не висловилася на захист рідної країни. У квітні 2022 року випустила спільний трек із Кіркоровим, а також відео до нього.

Після участі у “голій вечірці” в Москві у грудні 2023 року в Anna Asti, як і в решти учасників цього заходу, почалися проблеми в РФ. В артистки зірвалися новорічні корпоративи, вона із чоловіком вирішила виїхати з РФ. Telegram-канал Mash у лютому повідомляв, що концерти співачки почали скасовувати по всій Росії. Окрім того, після скарги російських православних активістів МВС РФ розпочало перевірку обґрунтованості видавання артистці паспорта РФ, писала Lenta.ru.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *