Чи чули ви колись про бодіфлекс-15-20-хвилинні тренування, які дозволять вам значно скинути вагу за короткий період часу?
Давайте разом дізнаємося про переваги і недоліки бодіфлекса, інформує Ukr.Media.
Техніка вакуумного дихання відома давно. Її використовують для поліпшення постачання тканин киснем, покращення кровообігу та тонусу м'язів живота. Оскільки кисень є основним компонентом спалювання жиру, ті, хто практикує вакуумне дихання, швидше позбуваються зайвого жирового прошарку.
Бодіфлекс поєднує в собі вакуумне дихання і вправи для різних груп м'язів. Ця унікальна методика допомагає спалювати жир, масажувати внутрішні органи і одночасно тонізувати всі м'язи вашого тіла. Не стане винятком навіть обличчя. У комплексі є вправи для чола, щік, шиї і підборіддя.
Автор програми — Грір Чайлдерс. У своїй книзі вона розповідає історію про те, як знайшла для себе вакуумні вправи та їх переваги для схуднення. Її власним досягненням стало схуднення з розміру XL до S всього за 3-4 місяці. Вона добилася таких результатів, лише витрачаючи 15-20 хвилин в день!
Методика бодіфлекса і як вона впливає на тіло
Техніка бодіфлекс — це комплекс вакуумних вправ у поєднанні з розтяжкою і скороченням м'язів. Під час таких тренувань ваше тіло отримує значну кількість кисню. А кисень — це те, що допомагає скинути зайві кілограми.
Вікових обмежень не існує. Не має значення, скільки вам років — 20, 50 або 80. Якщо у вас немає медичних протипоказань, ви можете спокійно тренуватися. Вага і інші параметри також не грають ролі.
Одна з найважливіших складових бодіфлекса — правильне дихання. Важливо освоїти наступні п'ять етапів:
- Станьте в позицію баскетбольного гравця;
- Видихніть усе повітря з легенів через рот за один раз;
- Інтенсивно вдихаючи, наповніть легені повітрям. На цьому етапі при вдиху ніздрі повинні прилипати до носової перегородки;
- Різко видихніть через рот зі звуком "пах";
- Тепер затримайте дихання. Ви повинні відчувати, що ваш шлунок "прилип" до хребта.
Після того, як ви зможете правильно виконати дихальну частину, саме час об'єднати її з вправами для схуднення. Вони включають в себе розтягування та статичні пози з вагою або без неї.
Найкращий час для занять бодіфлексом — це рано вранці, коли ваш шлунок ще порожній. Звичайно, якщо вранці займатися можливості немає, використовуйте вечірній час. Просто зачекайте не менше ніж 4 години з моменту останнього приймання їжі.
Грір Чайлдерс у своїй книзі розповідає, що всього 15 хвилин в день допоможуть вам:
- Схуднути;
- Прискорити обмін речовин;
- Зменшити апетит;
- Поліпшити колір шкіри;
- Позбутися від другого підборіддя;
- Нормалізувати роботу кишківника;
- Очистити лімфатичну систему;
- Позбутися від задишки.
Більшість людей відзначають значний приплив енергії після бодіфлекса, який не проходить протягом дня. Тому, якщо вранці ви часто сонні, використовуйте вакуумне дихання замість кави.
6 порад новачкам
Ці поради допоможуть зробити комплекс вправ бодіфлекс ще ефективнішими:
- Практикуйте регулярно. Тобто — кожен день. Якщо подумати, 15-20 хвилин в день — це не так багато. Навіть якщо ви дуже зайняті, зможете виділити чверть години на своє здоров'я;
- Слідкуйте за харчуванням. Бодіфлекс не буде таким ефективним, якщо ви будете продовжувати їсти багато цукру і калорійної їжі. Важливо почати вживати більше здорової їжі. Ще краще проконсультуватися з дієтологом щодо загальних рекомендацій або навіть плану харчування;
- Не забувайте пити воду;
- В перші 3-4 рази ви можете відчути запаморочення і сильну втому. Це пройде, просто дозвольте вашому організму пристосуватися до великої кількості кисню який почне надходити під час тренувань;
- Чим більше у вас зайвої ваги, тим швидше ви побачите результати;
- Збільшуйте навантаження. Деякі жінки відзначають, що після 3-4 місяців регулярних сеансів бодіфлекса їх прогрес сповільнюється або припиняється. Передбачувана причина цього полягає в тому, що ваше тіло звикло до навантаження і вимагає додаткових зусиль. Почніть потроху збільшувати навантаження.
Кому не можна займатися бодіфлексом?
Ми обговорили переваги цієї чудової методики. Але, звичайно, вона підходить не всім. Перш ніж приступити до тренувань, обов'язково вивчіть список медичних станів, які не поєднуються з методикою вакуумного дихання:
- Гіпертонія;
- Аритмія;
- Короткозорість;
- Грижа;
- Серцева недостатність;
- Загострення хронічних захворювань;
- Післяопераційні періоди;
- Захворювання щитоподібної залози.
Вагітність на будь-якому етапі також є обмеженням. Обов'язково відкладіть вправи на пару місяців після пологів.
Попросіть вашого лікаря додатково переконатися, що для вашого здоров'я немає ризику. Будьте здорові, будьте у формі!
Пропонуємо вам подивитися відео бодіфлекс-вправи для живота.
Джерело: ukr.media