Що робити, якщо жир на животі не зменшується навіть після дієти

Накопичення жиру в черевній порожнині — результат поганого перетравлення їжі. Абдомінальний жир також може бути викликаний неправильним способом життя, відсутністю фізичної та спортивної активності або гормональними порушеннями. Жир на животі може з'явитися в будь-якому віці і навіть у людини зі стрункою фігурою може бути надлишок жиру на животі, інформує Ukr.Media.

Вісцеральний жир знаходиться глибоко в черевній порожнині, оточуючи життєво важливі органи, розташовані в цій частині тіла. Цей вид черевного жиру досить складно видалити, особливо якщо не застосовувати відповідні методи. Дійсно, видалення зайвого жиру в області живота здійснюється в кілька етапів, і не існує ніякого чудесного рішення, що дозволяє прибрати жир в області живота за кілька днів.

Спалювання жиру на животі, як і втрата жиру на стегнах і ногах, — це тривалий процес. І він може не зменшитися навіть після дієти.

Отже, щоб скинути 500 г жиру, потрібно спалювати 3700 калорій в тиждень. У цьому сенсі необхідно виконувати правильні вправи та збалансувати свій раціон У будь-якому випадку, потрібно дотримуватися здорового і безпечного підходу.

Щоб ефективно позбутися від жиру на животі, потрібно почати зі скорочення споживання калорій, дотримуючись дієти з обмеження калорій і дотримуючись збалансованої дієти. Це перші кроки до ефективного і стійкого позбавлення від жиру на животі.

Рекомендується меню для схуднення і збалансовані рецепти на основі продуктів, багатих на клітковину, зелених овочів і білого м'яса. Також бажано пити такі напої, як зелений чай, лимонний сік або настої, а також трав'яні чаї з імбиром і корицею.

Ці напої бажано вживати після пробудження і між прийманнями їжі. Також рекомендується пити гарячу воду вранці. Слід виключити з меню фаст-фуд, а також продукти з високим вмістом цукру і жирів і замінити їх фруктами, овочами і продуктами з високим вмістом білка.

Що стосується фізичних вправ, то для спалювання калорій досить 10 хвилин присідань і скакалок в день. Рекомендується якомога більше варіювати фізичні вправи і надавати перевагу тим, які задіють кілька м'язів одночасно.

Нарешті, щоб позбутися від жиру в області живота, необхідно як слід висипатися. Сон відіграє ключову роль у накопиченні жиру в животі, тому що виробляється кортизол під час сну. Необхідно спати від 6 до 8 годин на день, щоб рівень кортизолу, що виробляється організмом, залишався нормальним.

Нарешті, 100% спосіб прибрати жир на животі — це виправити поставу. Таз жінки природно висувається вперед, при цьому живіт випинається. Правильна постава допоможе домогтися більш плоского живота без вправ і без дієти. Крім того, пряма постава не тільки допомагає поліпшити фігуру, але і знімає навантаження зі спини і хребта.

Сеанси релаксації особливо ефективні. Рекомендується регулярно медитувати і виконувати дихальні вправи. Також відпочивати не менше 20 хвилин в день, присвячуючи цей час приємним заняттям, наприклад читанню. Нарешті, управляти своїм стресом і емоціями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *