Що потрібно знати про підрахунок калорій

У кожного з нас свої потреби в калоріях. Це кількість калорій, яку ми повинні з'їсти, щоб забезпечити організм енергією для правильного функціонування. Попит обумовлений вагою, ростом, віком, фізичною активністю, а також деякими захворюваннями, інформує Ukr.Media.

Підрахунок калорій — як це зробити

Ми вже знаємо, що коригування кількості калорій відповідно до нашої мети може допомогти досягти гарної фігури. Але як рахувати калорії і не зійти з розуму? Адже підрахунок кожного укусу кожен день і підрахунок того, що ми вже точно не перевищили ліміт, може призвести до божевілля! Але є способи.

Заспокойтеся

Якщо ви хочете порахувати, ви повинні спочатку розслабитися і згадати, що 100 калорій або 10 грамів в тій чи іншій мірі недостатньо, щоб щось змінити. Потім стає краще. Іноді трапляється так, що ми їмо вуглеводи весь день… чи означає це, що ми повинні проливати сльози? Ні!

На наступний день ми просто плануємо їжу так, щоб їх було небагато менше. Проблема вирішена. Наш організм не функціонує так, як ми: немає такого поняття, як після півночі баланс калорій і макросів «скидається». Про це варто пам'ятати і не обманювати себе. Один день не пройшов добре? Наступного разу буде краще. І це все.

Плануйте своє харчування

Якщо у вас проблеми з підрахунком калорій, і ви часто не дотримуєтесь рекомендацій, почніть планувати своє харчування напередодні. Було б краще підготувати їх напередодні ввечері, але у багатьох людей немає часу на це.

Отже, сідайте на 5 хвилин кожен день з картою і плануйте, що ви хочете з'їсти, враховуючи розмір порції — так ви будете знати, скільки покласти на тарілку, щоб не перевищити свій ліміт знову. Якщо ви хочете, щоб підрахунок калорій мав сенс, завжди починайте підрахунок перед їжею, а не після їжі.

Якість калорій

Пам'ятайте, що той факт, що щось не містить калорій або має їх дуже мало, не відразу означає, що це корисно. Зовсім навпаки. Дуже часто низькокалорійні продукти завантажуються підсолоджувачами, причому не здоровими, які сумнівно і навіть негативно впливають на наше здоров'я (можуть бути канцерогенними).

Іноді краще з'їсти велику ложку чогось калорійного, але корисного, ніж цілу пачку дієтичного псевдо-печива, набитого хімікатами і підозрілими інгредієнтами.

Здорові закуски

Іноді нам здається, що ми їмо здорову і правильну їжу протягом дня, але ефекту все одно немає. Ми дотримуємося певної кількості калорій… і нічого не змінюється. Перш ніж ви почнете панікувати і оголосите голодовку, проведіть невелике розслідування: чи не їсте ви між прийомами їжі? Чи включаєте ви в свій баланс підсолоджені напої або підсолоджену каву? Ви не забуваєте рахувати, що їсте після обіду? Ви впевнені, що ваша порція була такою маленькою, як повинна?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *