Прибираємо низ живота не встаючи з ліжка, виділивши на вправи всього 5 хвилин в день

Питання схуднення актуальне, важливо скорегувати фігуру і прикладати максимум часу і зусиль, інформує Ukr.Media.

Експерт з фітнесу знайшов «золоте правило» для ледачих, виконуючи прості вправи можна не лише підтягнути живіт, але й привчити тіло до розминки з ранку.

Наближення зими вносить корективи в харчування людей. Недосипання, робота, ранній підйом провокують масу проблем і поганий настрій.

Вирішує питання шоколадний батончик або ж кава з ванільним сиропом. Зрештою дівчата помічають, що ваги поступово наближаються до нової позначки в 60, 70 або навіть 120 кг.

Зберегти колишні почуття з молодою людиною легко, впевнений тренер з фітнесу, який не одну «товстушку» змусив стати красивою.

Сезонне підвищення ваги спостерігається перед холодами. Але варто «включати мозок». Адже шоколадні батончики вміють еволюціонувати у целюліт. Як за 5 хвилин в день прибрати низ живота не встаючи з ліжка розповів тренер.

Приємно чути, що не потрібно спортивного інвентарю для цього, неважливо в якому людина настрої, і яку вагу вона пробує скинути.

Перша вправа — лежачи на ліжку піднімати зігнуті в колінах ноги над собою вправо і вліво. Час виконання 60 секунд. Це дозволить не лише зміцнити ноги, але і зробити низ живота ідеальним.

Друга вправа — тягнути ліву руку до правої ноги і праву руку до лівої. Виконувати вправу хвилину, не встаючи з ліжка.

Третій секрет тренера — лежачи на спині, зігнути лікті і підтягувати зігнуті в колінах ноги до живота. Це супер вправа, яка триває хвилину.

Четверта вправа — хвилину опускати і піднімати прямі ноги до стелі.

Остання вправа — дві ноги по черзі роблять ідентичну вправу (як у вправі 4) 30 секунд. Також пів хвилини потрібно тримати в повітрі підняті зігнуті ноги, і при цьому лежати на ліктях і сідницях, запевняє тренер.

Цей комплекс «фітнес для ледачих» можна виконувати всім, запевняє експерт, тільки після консультації з лікарем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *