Ось що зміниться у вашому житті, якщо ви почнете робити планку щодня

Вправи з власною вагою практичні, прості і ефективні — так ви можете прийти в спортивну форму, використовуючи лише власну вагу. Один з видів подібних вправ — планка, і ця вправа ніколи не вийде з моди. Це одна з найефективніших фізичних вправ! Чому? Тому що планка не вимагає багато витрачати часу з вашого боку і дозволяє досягти значних результатів за досить короткий термін, інформує Ukr.Media.

М'язи живота анатомічно підтримують нашу спину і хребет. Крім того, вони відіграють життєво важливу роль у запобіганні травм. Однак для того, щоб вони працювали ефективно, м'язи корпусу повинні бути сильними, і необхідно постійно їх тренувати. Планка кожен день — відмінний спосіб зміцнити ці м'язи і таким чином підтримати хребет. Чим же конкретно корисна планка, і що зміниться, якщо ви почнете робити цю вправу?

Покращиться робота м'язів корпусу

Планка — ідеальна вправа для м'язів грудей, живота, рук і ніг. Важливість зміцнення кожної групи м'язів не може бути недооцінена: кожна з них виконує свою важливу мету. Зміцнивши м'язовий корсет, ви помітите:

  • Покращену здатність піднімати тяжкості.
  • Кращу фізичну форму і підготовку, особливо в тому, що стосується стрибків, і зміцнився прес.
  • Покращену здатність до нахилів і поворотів.
  • Підтягнуті спину і сідниці.

Зменшиться ризик травми спини і хребта

Планка — це вправа, яка дозволяє вам зміцнювати м'язи, одночасно не шкодячи хребту або суглобом. Регулярне виконання планки не тільки запобігає біль в спині, але і робить ваші м'язи сильніше і забезпечує потужну підтримку вашій спині, особливо її верхньому відділу.

Прискориться метаболізм в цілому

Коли ви робите планку, ви ставите перед своїм тілом прекрасне і складне завдання: в планці ви спалюєте більше калорій, ніж коли ви робите інші вправи для м'язів живота (наприклад, скручування). Якщо ви будете робити цю вправу щодня — ваше тіло буде спалювати більше калорій навіть в стані спокою. Це особливо важливо для тих, хто зайнятий сидячою роботою за комп'ютером. А планка з ранку — запорука відмінного метаболізму на весь день (і так — навіть під час сну!).

Значно покращиться постава

Завдяки планці ваша здатність стояти з красивою прямою спиною вийде на новий рівень. Зміцнивши м'язовий корсет, ви зможете постійно ходити або сидіти з правильною поставою — адже зміцняться і ваші шия, плечі, груди і спина.

Ви навчитеся краще тримати рівновагу

Ви коли-небудь відчували, що, скажімо, не можете простояти на одній нозі довше пари секунд? При цьому ви не були п'яні! Вся річ у тім, що ваш м'язовий корсет був недостатньо сильний, щоб так балансувати. Бічні планки і планки на одній нозі допоможуть вам в цьому!

Ви станете більш гнучким, ніж будь-коли раніше

Гнучкість — одна з головних переваг регулярних виконань планки — адже в планці розтягується так багато різних груп м'язів, особливо бічних!

Ви помітите, що у вас покращився настрій

Планка впливає і на нервову систему, покращуючи настрій. Як? У планці розтягуються саме ті групи м'язів, які зазвичай напружені, що призводить до стресу і напруги всього тіла, особливо під час сидячої роботи в офісі, яка призводить м'язи і нерви в стан стресу. Хороша новина в тому, що планка не тільки заспокоїть ваші нерви, але і допоможе справлятися з тривожністю і депресією (правда, тільки на регулярній основі).

Останнє, що ми повинні зробити — розповісти і показати, як же ви повинні робити планку, щоб досягти відмінних результатів всього за 5-10 хвилин в день.

Ось відмінна інфографіка, що показує, які планки і в якому порядку краще виконувати:

Планки: 5-хвилинне тренування:

Ви готові присвячувати 5-10 хвилин щодня хорошій формі, здоров'ю і, найважливіше, силі? Тоді вставайте і починайте змінюватися, роблячи планку частиною вашого життя!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *