Забезпечте ідеальну форму тюків з прес-підбирачами KUHN

Серед відомих сьогодні способів заготівлі сухих кормів для ВРХ найефективнішим вважається саме тюкування, для чого застосовується різна сільськогосподарська техніка, як-от тюкопрес або рулонні прес-підбирачі. Цей процес є ключовим у забезпеченні якісних та довгострокових запасів кормів для тварин.

Нижче ми з’ясуємо, як оптимізувати роботу щодо тюкування за допомогою такого обладнання, як прес для тюкування сінажу та зеленої маси інших типів. Також розглянемо питання, як досягти ідеальної форми та оптимальної щільності тюків, що впливає на терміни та якість зберігання кормів.

Кроки щодо ідеального пакування: як підготувати прес-підбирач для належної обробки рослинних матеріалів

Забезпечте ідеальну форму тюків з прес-підбирачами KUHN

Прес-підбирач забезпечує ідеальне пакування кормових сіна, соломи або силосу, але для цього слід дотримуватися певної низки вимог, починаючи з підготовки агрегату. Ось докладний список важливих кроків, які слід виконувати для отримання тюків або рулонів оптимальної форми та щільності:

  1. Відрегулюйте рулонний прес-підбирач так, щоб він формував рулони з оптимальним тиском. Це важливо для збереження форми під час транспортування та подальшого зберігання.
  2. Переконайтеся, що призначена для тюкування сировина має оптимальний рівень вологості. Надто волога маса може призвести до розпаду тюка, ускладнення збереження правильної форми.
  3. Перевіряйте, щоб тюки були належним чином наповнені. Наприклад, прес для тюкування соломи, який здійснює недостатнє або занадто велике наповнення, може призвести до того, що пакування буде мати неправильну форму, що не зовсім зручно для складування.
  4. Використовуйте якісні пакувальні матеріали, наприклад стретч-плівку, та належний рівень стискання для отримання тюків або рулонів оптимальної щільності, що допоможе уникнути деформації та розривів.

Окрім налаштування прес для тюкування силосу або іншого матеріалу має проходити регулярне технічне обслуговування. Це дозволить уникнути збоїв у роботі та зберігати обладнання в належному стані.

Якщо ви маєте намір купити рулонний прес-підбирач, компанія Kuhn – надійний виробник сільгосптехніки – пропонує широкий асортимент агрегатів для пакування грубих кормів. Тож чому варто купити прес-підбирач КУН?

Прес для тюкування сіна KUHN: незрівнянна якість та ефективність для сучасного агробізнесу

Кормозаготівля є важливою частиною агровиробництва, і ключову роль у створенні тюків ідеальної форми відіграє саме прес-підбирач, зокрема прес для тюкування сіна. Компанія Кун є провідним виробником цієї техніки, пропонуючи її широкий асортимент.

Особливу увагу привертає рулонний прес-підбирач VB 3200 KUHN, який має безліч технологічних інновацій, як-от:

  • інтегральний ротор для швидкого та рівномірного підбирання рослинної маси;
  • система поступового зростання тиску для отримання тюків ідеальної форми та щільності;

Крім того, агрегати серії Kuhn VB здатні обробляти широкий спектр рослинного матеріалу, від сухої соломи до зволоженого силосу. Це робить їх універсальним інструментом для будь-якого фермерського господарства. Отже, с/г техніка Кун – це максимальний результат при мінімальних витратах.

Бажаєте дізнатися більше або вже вирішили купити тюкопрес? У блозі на сайті Кун Україна ви знайдете безліч корисних статей з аграрної справи, а також адреси офіційних дилерів. Тисніть на посилання, отримуйте нову інформацію та підвищуйте рентабельність свого бізнесу разом з KUHN.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *