Обгортання плівкою і не тільки: непотрібні способи схуднення, на які ми ведемося

Незважаючи на те, що літо вже настало і навіть добігає кінця, багато хто не залишає спроб схуднути. Але чи всі відомі нам способи так ефективні? Ми точно можемо сказати — ні, і з нами згодні дієтологи і фітнес-гуру. Ми вирішили зібрати найбільш непотрібні способи схуднути, якими, як не дивно, користується величезна кількість людей, інформує Ukr.Media.

Харчова плівка

Легендарні обгортання плівкою вже давно перетворилися в один з головних етапів на шляху до красивого тіла. Але чи так вони ефективні? Фахівці впевнені, що обмотуватися плівкою на постійній основі, та ще й під час активних вправ може бути просто небезпечно, а ефект сумнівний. Вся річ у тім, що м'язи стають млявими, якщо організм втрачає велику кількість рідини. Крім того, підвищується навантаження на серце, і людям з проблемами з серцево-судинною системою може знадобитися допомога лікаря після подібних знущань з тіла.

Ви обмежуєте себе у всьому

Скільки разів ви обіцяли собі, що вже з початку нового тижня ваш раціон зміниться? Чи вийшло у вас дотримуватися строгих обмежень хоча б місяць? Якщо так, то ви входите в невеликий відсоток людей з потужною силою волі. Більшість зривається вже на другому тижні — сир і горіхи швидко змінюються піцою і улюбленою смаженою куркою. Чи варто говорити, наскільки марний такий метод?

Напої для схуднення

У свій час чаї та кава для схуднення гриміли на всю країну, мало, хто не спробував "чудодійні" напої, але чи був реальний ефект? Напої можна розділити на проносні, сечогінні і ті, які пригнічують апетит. Проблема в тому, що використовувати подібні продукти постійно просто небезпечно, так як ви не знаєте, в який момент ви разом з некорисними речовинами почнете виводити і корисні. До зневоднення і порушень роботи кишечника рукою подати.

Заперечення дієт і підвищена фізична активність

Багато хто досі впевнені, що дієта абсолютно марна, і взагалі можна активно займатися і їсти все підряд — калорії все одно згорять. Дієтологи попереджають, що такий підхід просто марний і з ними згодні фітнес-тренери, які заявляють про відсутність результатів, навіть якщо ви займаєтеся по кілька годин на день. Схуднення можливо тільки в тому разі, якщо ви будете дотримуватися раціону і не забувати про активність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *