Які тренажери найкраще підходять для тренування грудних м’язів

Щоб отримати максимальний результат, професійні тренери рекомендують комплексні вправи з використанням спеціальних тренажерів. Ми розповімо вам про найкращі з них, інформує Ukr.Media.

Правильний вибір

Тренажери для грудних м'язів використовуються не тільки для боротьби із зайвими кілограмами, а й відмінно тренують мускулатуру. А ще такі заняття є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань. Ну, і найприємніший бонус — красива форма грудей.

Але одразу варто відзначити: вправи ніяк не вплинуть на розмір грудей. Адже він залежить від кількості жирової тканини. І якщо ви не збираєтеся худнути, то розмір залишиться колишнім, а от форма дійсно зміниться в кращу сторону.

Які ж із тренажерів є найбільш ефективними?

Похила лава

Вона допоможе не тільки розвинути верхню частину грудної клітки, а прийде на допомогу тим, хто страждає від помітної різниці між розміром правої і лівої грудей.

Виконуючи вправи на такий лаві будуть задіяні обидві руки, а значить навантаження буде рівномірним.

Похила лава — відмінний варіант для новачка. Освоїти вправи на ній дуже легко.

«Метелик»

Це дійсно крута конструкція, що являє собою лаву з високою вертикальною спинкою, стійкою з вантажем і двома важелями, які потрібно зводити. Існують два варіанти «метелика» — для роботи рук з зігнутими ліктями і з випрямленими руками.

Різна амплітуда дозволяє задіяти різні типи м'язів, і отримувати багаторівневе навантаження. Заняття з «метеликом» сприяють формуванню пружного бюста, дозволяють опрацювати глибокі м'язи і поліпшують циркуляцію крові.

При цьому важливо, щоб спина була рівною, а лікті не заводилися занадто далеко при розведенні (це загрожує травмами суглобів).

Еспандер

Один з найпростіших тренажерів в нашому списку, з яким можна займатися вдома. Це конструкція з двох ручок, які з'єднані гумкою або пружиною.

А щоб мати можливість посилювати або зменшувати навантаження, тренери рекомендують купувати еспандер зі знімними пружинами.

Ваше завдання — стискати і розтискати гумки. Починайте з 2-3 підходів по 10 стискань. Через кілька занять кількість можна поступово збільшувати кількість разів та підходів.

Гантелі

Універсальний спортивний снаряд, який однаково підходить і чоловікам, і жінкам.

З ними можна робити жим в залі. Для цього лежачи на похилій лаві і зручно розташувавши гантелі в руках, підіймати їх вертикально вгору, повністю випрямляючи руки. Після чого повертати руки у вихідне положення.

Якщо хочете ускладнити заняття, в процесі опускання рук лікті потрібно розводити в сторони.

Вдома можна виконувати жим з гантелями лежачи на підлозі. Ноги зігнути в колінах, на видиху вирівняти руки, а на вдиху повільно опускати, поки лікті не торкнутися підлоги.

Як бачите, вибрати завжди є з чого, і якщо ви розгубитеся в різноманітті тренажерів, досвідчені тренери завжди прийдуть на допомогу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *