Чому у вас не ростуть м’язи та як змусити їх рости

Ви безперервно проводите дні в залі, вживаєте білок на сніданок, обід і вечерю, не п'єте нічого міцніше протеїнового коктейлю і взагалі ви за ЗСЖ, але м'язи все так і не ростуть. Розбираємо причини цього несправедливого збігу обставин, інформує Ukr.Media.

Подивіться на помилки, які можуть позначитися на зупинці росту м'язової маси. Можливо, і ви робите щось не так.

Дуже убогий раціон і маленькі порції

Для того, щоб ефективно тренуватися, піднімати вагу і разом з цим нарощувати м'язи, без обговорень необхідно збалансоване харчування, а не, як звикли багато, виключно білок. Важливу роль у харчуванні відіграють вуглеводи, оскільки за допомогою них у людини з'являється енергія і сила, відновлюється м'язова тканина, що є важливим моментом у рості м'язів. Це не означає, що потрібно замовити пару кілограмів піци, бургерів або пасти для відшкодування втрачених калорій. Ні. Вам потрібно всього-на-всього здорово харчуватися.

Ваші тренування занадто одноманітні

Якщо ви кожен раз робите однотипні вправи та піднімаєте одну вагу протягом тривалого періоду, ваші м'язи навряд чи будуть невпинно збільшуватися. Швидше за все, ви досягнете певної форми та зростання зупиниться.

Щоб стимулювати ріст м'язів, розробіть з тренером спеціальну програму з різними вправами та навантаженням. Дуже важливо намагатися робити більше, ніж може ваш організм. Ви повинні відчувати складність і напруженість під час тренувань. Тільки тоді крига скресне і ви побачите, як ростуть м'язи.

Багато кардіо-тренувань

Кардіо-вправи вважаються важливою частиною будь-якого тренування. Плавання, біг, заняття на тренажері у вашому випадку небезпечні тим, що, крім зайвого жиру, можуть спалити ледве нарощену вами м'язову масу. Тому, якщо ваше першочергове завдання — збільшити розмір м'язів, скоротіть кардіо-навантаження. Виконуйте їх 1-2 рази в тиждень і самі побачите результати.

Недостатньо відпочиваєте

У всьому повинна бути міра. Не можна мало їсти, мало спати, але постійно працювати та тренуватися. Навіть найміцніший організм не витримає й зламається, не кажучи вже про побудову м'язової тканини — йому просто буде не до цього. Без достатнього відпочинку м'язи не встигають відновитися і рости (адже основні процеси запускаються саме вночі). Саме тому спіть по 7-8 годин, дотримуйтесь режиму, а тренуйтеся 3-4 дні в тиждень з перервами.

Неправильна система вправ

Щоб ваші м'язи регулярно збільшувалися і залишалися в потрібній формі, потрібно піднімати велику вагу. Вага повинна бути така, яку ви зможете підняти, але, щоб після 6-8 повторів, було дуже складно. Необхідно збільшувати опір організму, щоб м'язи адаптувалися до все більшої ваги, — тоді ви помітите, як вони ростуть. Якщо ви не створите таке навантаження, яка кидає виклик вашому тілу, воно не буде реагувати.

Є різні думки про те, скільки краще робити повторень і підходів. Але більшість зупинилося на добірці: 3-4 підходи по 9-12 повторень. Така кількість максимально підходить для збільшення м'язової маси.

Не приймаєте добавки та вітаміни

Одним протеїновим коктейлем справа не обмежується.

Здайте аналіз крові та подивіться, яких вітамінів і мінералів у вас бракує. Купіть всі необхідні вітаміни і приймайте курсами. Не забуваємо про риб'ячий жир: він допомагає зменшувати запалення, дозволяє справно функціонувати мозку, серцю і суглобам. Вживайте сироватковий білок. Він багатий корисними поживними речовинами та незамінними амінокислотами, які допоможуть відновити м'язи та ваші сили.

Не усвідомлюєте своє тіло

Знайти спільну мову зі своїм тілом важливо не тільки в йозі. І при силових навантаженнях необхідно навчитися в голові розпалювати та збільшувати свої м'язи, інакше ваша невпевненість може стримувати й тіло.

Коли ви піднімаєте вагу, сконцентруйте свою увагу на м'язах та області, яку ви тренуєте. Так ви відчуєте і зрозумієте головою, коли ваші м'язи достатньо попрацювали і хочуть відпочити. Здатність слухати сигнали свого тіла — важливе уміння в тренуванні м'язів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *