Wi-Fi: чим же він небезпечний для людини?

Інтернет став невід'ємною частиною життя людини. Завдяки цьому винаходу ми шукаємо потрібну інформацію в найкоротші терміни, спілкуємося з людьми, які можуть бути на іншому континенті, знаходимо нових друзів і навіть оформляємо державні послуги, не виходячи з дому. Особливою популярністю серед населення користується технологія Wi-Fi, що дозволяє без проводу підключатися до глобальної мережі з будь-якого пристрою. Тим не менш, як і кожен сучасний прилад, роутер Wi-Fi може негативно позначитися на здоров'ї людини. Чого саме потрібно побоюватися?

Результати деяких досліджень показали, що обсяг випромінювання, яке виробляє роутер, є незначним. Однак не поспішайте розслаблятися. Інші наукові експерименти довели, що небезпечне випромінювання здатне накопичуватися і проявитися у вигляді проблем зі здоров'ям у майбутньому. На що впливають радіохвилі?

Головний мозок

У першу чергу страждають судини головного мозку. Випромінювання Wi-Fi провокує збільшення показників внутрішньочерепного тиску, формування тромбів та інших небезпечних патологій, інформує Ukr.Media.

Нервова система

Якщо вас переслідує апатія, постійне бажання спати, ваша працездатність знижується, то можливо виною є радіохвилі.

Чоловіче здоров'я

Під впливом небезпечного випромінювання організм втрачає більше 20% життєздатних клітин.

Дитячий організм

Діти особливо уразливі перед радіохвилями, які передає роутер. У них можливий розвиток безлічі різних патологій, а також раку крові. Під час виношування дитини, краще максимально захистити себе від Wi-Fi випромінювання. Для цього намагайтеся проводити більше часу на свіжому повітрі, частіше виїжджати на природу, не спати в кімнаті, де стоїть роутер, і скоротити час, проведений в Інтернеті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *