Як і коли здійснюється транспортування хворих

Як і коли здійснюється транспортування хворих
Як і коли здійснюється транспортування хворих

Транспортування хворих із лікарні додому

В основному транспортування хворих здійснюється з лікарні додому коли хворому вже немає необхідності перебувати в стаціонарі і подальше лікування може проводитися вдома. Клініка “Імпульс” може надати послуги повного спектру транспортування хворих різного ступеня тяжкості, нестабільних хворих, лежачих пацієнтів тощо. Нашою службою здійснюються міжнародні та міжміські транспортування хворих, а також звичайні транспортування хворих – з лікарні до лікарні, додому чи містом.

Клініка “Імпульс” пропонує ліцензовану медичну допомогу з перевезення лежачих хворих.

Чому краще скористатися платним перевезенням хворих в Україні?

Навіть після виписки пацієнта з лікарні, його здоров’я не в кращому вигляді. Людина відчуває слабкість та запаморочення, тому транспортувати її громадським транспортом чи таксі проблематично. Таке перевезення може критично вплинути на самопочуття пацієнта та призвести до погіршення стану здоров’я. Після стаціонару пацієнту заборонено:

  • трясіння та тиснява;
  • нестача кисню;
  • велике скупчення людей, часом інфікованих різними ГРВІ чи простудними захворюваннями.

Лікарі вважають, що перевезення хворих із лікарні додому в більшості випадків має здійснюватись особливим видом транспорту – медичним таксі. Клініка “Імпульс” має автомобілі для звичайного медичного транспортування, авто для транспортування складних і нестабільних хворих, а також – реанімобілі. Дізнатися більше про працю клініки “Імпульс” можно за посиланням – https://impuls24.com.ua/perevozka-bolnyh/.

Найбезпечніший транспорт для перевезення хворих із лікарні додому – це медичний автомобіль.

Усередині автомобіля все спроектовано таким чином, щоб пацієнту було комфортно та безпечно. У всіх медичних таксі є кондиціонери та обігрівачі, зручне місце для пасажира та супроводжуючих, а також місце для поклажі. Окрім іншого, у разі ускладнень є необхідне обладнання та медикаменти під рукою. Досвідчений екіпаж миттєво відреагує на будь-яку позаштатну ситуацію.

Випадки коли потрібне перевезення хворих

  • Іноді транспортування хворого потрібно не з дому, а з лікарні до лікарні. Така потреба виникає також – у багатьох випадках.
  • Може виникнути потреба проконсультуватися з вузьким фахівцем, який спеціалізується на певній хворобі.
  • Також може знадобитися обстеження або операція в іншій лікарні, яка має великі ресурси або досвідчені кадри з вашого питання.
  • Іноді це – транспортування з місця трагедії (припустимо, людина була на курорті чи у відрядженні) до рідного міста, до лікарні ближче до рідних та родичів.
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *