Лікування алкогольної залежності в Тернополі

0
134

Алкоголізм — проблема більшості країн світу. Деякі намагаються лікуватися самостійно, але, виходячи з статистики смертності, інвалідизації та травматизму, обумовлених алкоголізмом, самолікування неефективно. Тільки професійна допомога в умовах стаціонару допоможе назавжди позбутися від залежності. У клініці «Семь дорог» в Тернополі лікування алкоголізму підпорядковане принципам, розробленим на основі наукових досліджень і багаторічної практики.

Лікування алкогольної залежності в Тернополі

Ефективність лікування алкоголізму в «Семь дорог»

У наркоклініці використовують такі принципи, які є основними в розробці програми лікування:

  1. Алкоголізм — системне захворювання, яке впливає на психіку і поведінку пацієнта і вимагає кваліфікованого лікування.
  2. Неухильне дотримання всіх етапів терапевтичного курсу.
  3. Застосування психологічних методик (індивідуальних або групових).
  4. Медикаментозна терапія якісними і сучасними препаратами.
  5. Коригування індивідуальної стратегії лікування відповідно до умов, що змінюються станом пацієнта.
  6. Детоксикація організму — важливий, але не єдиний метод реабілітації. Тільки комплексний підхід здатний допомогти, особливо у випадках тривалого вживання спиртних напоїв.
  7. Добровільне і усвідомлене рішення лікуватися.
  8. Прийом препаратів і дотримання рекомендацій під постійним контролем, щоб уникнути порушень умов лікування при рецидиві захворювання.

У реабілітаційному центрі «Семь дорог» лікуванням пацієнтів займаються досвідчені і висококваліфіковані фахівці. Завдяки застосуванню ефективних методик відбувається повне одужання, а результат відрізняється стабільністю, виключаючи можливість рецидиву

Які методи терапії застосовуються в наркоклініці?

Алкоголізм є одним з найбільш актуальних захворювань в нашій країні, так як потенційно породжує і інші гострі проблеми, такі як зростання злочинності, безробіття, демографічна криза. Оскільки дана проблема має комплекс причин, процес її рішення повинен реалізовуватися також комплексно. У наркологічній клініці Тернополя застосовуються такі методи лікування:

  1. Медикаментозний — детоксикація, купірування абстинентного синдрому, лікування супутніх патологій.
  2. Психотерапевтичний — індивідуальна психотерапія спрямована на усвідомлення хворим свого недуги, формування готовності до позбавлення від нього і зміна поглядів на власне «Я», проблеми, соціум. Сімейна психотерапія необхідна для того, щоб пацієнт міг отримати раціональну підтримку з боку близьких йому людей, для відновлення взаєморозуміння і емоційної близькості між подружжям, адаптації сім’ї до режиму тверезості.

У наркологічній клініці «Семь дорог» проводиться регулярний моніторинг ефективності розробленої реабілітаційної програми, що дозволяє стверджувати — методи працюють і дають хороші результати.Всі деталі про лікування алкоголізму в Тернополі за посиланням

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here