Лікарі назвали найважливіший орган, який визначає тривалість життя

Печінка — це той орган, який визначає тривалість життя людини, розповіли онкологи, інформує Ukr.Media.

За словами лікарів, навіть серце відіграє в організмі роль менш значну, оскільки воно не виконує багато складних функцій, як печінка.

Це критичний орган, який, на жаль, замінити нічим. Це унікальна фабрика, на яку покладено величезну кількість функцій в організмі. І поломка кожної з цих функцій може стати фатальною для життя. Серце — це простий насос. У нього немає складних функцій на відміну від печінки, зазначили фахівці.

Перша важлива функція печінки — це білково-синтетична.

Тобто в печінці синтезується величезна кількість біологічно активних речовин, гормонів, ферментів. Наприклад, білок альбумін, який є головним переносником маси корисних і шкідливих речовин в організмі, розповіли онкологи.

Друга функція — детоксикаційна. Саме печінка відповідає за очищення організму від токсинів, які найчастіше потрапляють туди через кишечник із зовнішнього середовища.

І тут важливо не тільки розібратися з тим, що не потрібно організму, але ще й засвоїти те, що потрібно. Крім того, печінка відповідає за синтез жовчі, енергетичний запас організму, у неї дуже багато функцій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *