Facebook та Instagram відновили свою роботу

Причина збою в роботі соцмереж наразі невідома
Фото: depositphotos.com

Соцмережі Facebook, Instagram і Threads відновили свою роботу після двогодинного збою. 

Під час збою Facebook розлогінював користувачів зі своїх акаунтів, користувачі Instagram не могли оновити свої стрічки, а Threads показував повідомлення: “Вибачте, щось пішло не так. Спробуйте ще раз”.

Водночас WhatsApp, який також належить Meta, і далі працював.

Як зазначають на сайті Meta, збої почалися о 17.17 за Києвом. Роботу соцмереж відновили о 19.07. Збій прокоментував також представник Meta Енді Стоун.

“Сьогодні через технічні проблеми в користувачів виникли труднощі з доступом до деяких наших сервісів. Ми розв’язали проблему якнайшвидше для всіх, кого вона торкнулася, і просимо вибачення за можливі незручності”, – написав він.

Earlier today, a technical issue caused people to have difficulty accessing some of our services. We resolved the issue as quickly as possible for everyone who was impacted, and we apologize for any inconvenience. https://t.co/ybyyAZNAMn

— Andy Stone (@andymstone) March 5, 2024

Водночас причини збою в Meta поки не називають.

Associated Press підкреслює, що збій стався за два дні до того, як для великих технологічних компаній настає крайній строк виконання нового закону Європейського союзу “Про цифрові ринки” (DMA).

Щоб відповідати йому, Meta вносить зміни, наприклад, дозволяє користувачам розділяти свої акаунти в Facebook та Instagram, щоб особиста інформація не могла бути об’єднана для таргетування їхньої реклами в інтернеті. Наразі невідомо, чи пов’язаний збій з підготовкою Meta до DMA.

Контекст

Останній збій схожого масштабу в роботі соцмереж компанії Meta стався 2021 року – тоді не працювали Facebook, Instagram і WhatsApp. Соцмережі були недоступними і в мобільній версії, і на робочому столі приблизно шість годин.

Це був наймасштабніший збій, який фіксував Downdetector за весь час роботи порталу.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *