Дієтологи: дворазове харчування у вигляді сніданку та обіду сприяє ефективному схудненню

Стало відомо про експеримент чеських дієтологів, які прийшли до висновку, що дворазове харчування у вигляді сніданку та обіду сприяє ефективному схудненню. У дослідах вчених брали участь люди, що страждають не тільки від надлишків ваги, але і від діабету, інформує Ukr.Media.

В рамках дослідної програми 54 пацієнта з цукровим діабетом 2-го типу були розділені дослідниками на дві групи. Учасники однієї дотримувалася харчування, що складався з 3 основних прийомів їжі і 3 перекусів. Учасники іншої отримували щільний сніданок і насичений обід. Експеримент тривав 12 тижнів.

За словами авторів проекту, всі випробовувані, яких вони спостерігали, змогли в результаті схуднути. Але люди з групи, в якій дотримувалися дворазового харчування, схудли більше, ніж інші. Також у них налагодилося більш здорове вироблення інсуліну в організмі.

Крім цього, вчені помітили одну особливість. Хоча всі випробовувані за умовами досвіду отримували з їжею однакову кількість калорій, в режимі дворазового харчування люди з часом починали споживати менше калорій порівняно з іншими учасниками.

"Подібні результати зайвий раз доводять, що сніданок та обід повинні бути більш щільними, а останній прийом їжі слід зробити максимально легким", – зазначають фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *