Зеленський: Путін захворів на владу, жодної легітимності у цієї імітації виборів немає й бути не може

Зеленський: Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином
Фото: president.gov.ua

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін лише імітує президентські вибори в РФ. Про це у зверненні за підсумками 17 березня заявив президент України Володимир Зеленський, стенограму опублікувала його пресслужба.

“Цими днями російський диктатор імітує чергові вибори. Усім у світі зрозуміло, що цей діяч, як було вже часто в історії, просто захворів на владу і робить усе, щоб правити довічно. Немає такого зла, якого він не скоїть, щоб подовжити особисту владу. І немає нікого у світі, хто був би застрахований від цього”, – сказав президент України.

Він подякував світовим лідерам і міжнародним організаціям, “які називають і називатимуть ці речі своїми іменами”.

“Усе, що Росія робить на окупованій території України, є злочином. За все, що зроблено російськими вбивцями в цій війні і заради путінської довічної влади, має бути справедлива відплата. Він боїться найбільше тільки одного – справедливості. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає й бути не може. Цей діяч має закінчити на лаві підсудних у Гаазі – саме це ми маємо забезпечити. Усі у світі, хто цінує життя й порядність”, – підкреслив Зеленський.

Контекст

Вибори президента країна-агресор РФ проводить протягом трьох днів із 15-го до 17 березня 2024 року, але дострокове голосування у віддалених і важкодоступних регіонах почали ще 25 лютого. Їх проводять і на окупованих Росією територіях України.

Росіянам запропоновано обирати із чотирьох кандидатів. Це нинішній президент Путін (у РФ спеціально змінили конституцію, щоб він міг знову балотуватися), голова партії ЛДПР Леонід Слуцький, віцеспікер Держдуми РФ, член партії “Новые люди” Владислав Даванков, депутат Держдуми від фракції КПРФ Микола Харитонов.

Групі охочих балотуватися у президенти Росії у такій можливості відмовили, серед них були умовно антивоєнні й опозиційні постаті.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *