Зеленський підписав указ про створення Ради з питань підтримки підприємництва. До її складу, зокрема, увійшли Гороховський, Климов, Кицмей

Зеленський указом від 26 січня створив Раду з питань підтримки підприємництва
Фото: president.gov.ua

Глава Української держави Володимир Зеленський указом №30/2024 від 26 січня створив Раду з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану як консультативно-дорадчий орган при президенті.

“Основними завданнями ради є системний аналіз ситуації щодо забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність, практики формування та реалізації державної політики щодо додержання гарантій права на підприємництво, напрацювання за результатами такого аналізу та внесення на розгляд президентові України пропозицій про можливі шляхи та механізми вирішення проблемних питань”, – ідеться в тексті указу.

Крім того, до завдань ради входять: розгляд законопроєктів з питань підприємництва; напрацювання пропозицій з удосконалення законодавства України щодо здійснення діяльності суб’єктів господарювання; сприяння налагодженню ефективної взаємодії держави із суб’єктами господарювання, громадськими об’єднаннями, що представляють їхні інтереси, поширенню найкращого міжнародного досвіду.

Зазначають, що забезпечення діяльності ради покладено на Офіс президента.

Згідно з указом Зеленського, до складу Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану увійшли:

  • співзасновник ТОВ “Нетпік” Артем Бородатюк;
  • співзасновник ТОВ “Фінтех бенд” і Monobank Олег Гороховський;
  • президент ТОВ “Біофарма плазма” Костянтин Єфименко;
  • член ради представників Асоціації “Інформаційні технології України”, співвласник ТОВ “Софтсерв” Тарас Кицмей;
  • президент Спілки українських підприємців, співвласник ТОВ “Нова пошта” Вячеслав Климов;
  • член ради директорів Спілки українських підприємців, співвласник ТОВ “Аджакс сістемс манюфекчурінг” Олександр Конотопський;
  • голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Контекст

Зеленський у вечірньому відеозверненні 26 січня заявив, що в Україні створять умови для активної діяльності підприємців. Президент повідомив, що підписав укази про створення Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні” та Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, зазначивши, що такий комунікаційний механізм визначено, зокрема, нещодавнім рішенням Ради нацбезпеки і оборони України.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *