“Українські підрозділи вже відчули реальне посилення”. Сирський подякував генералу США за військову допомогу, яка й далі надходить

Сирський поділився із Брауном своїм баченням ситуації на полі бою після поїздки на фронт
Фото: Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine / Facebook

Головком ЗСУ Олександр Сирський повідомив у Facebook 22 червня, що провів розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном.

Сирський розповів, що під час розмови “поділився своїм баченням обстановки на полі бою після поїздки на фронт”. Окрім того, як зазначив головком ЗСУ, вони із Брауном обговорили “аспекти матеріально-технічної допомоги Україні та питання підвищення якості підготовки” українських військ.

“Подякував за військову допомогу від США, що продовжує надходити. Українські підрозділи вже відчули реальне посилення своєї спроможності давати відсіч ворогу”, – написав Сирський.

Контекст

Наприкінці квітня після шестимісячного блокування Конгрес США продовжив надання допомоги Україні. Ухвалений закон дозволяє надати підтримку на загальну суму $60,84 млрд, із яких $23,2 млрд спрямують на поповнення американських озброєнь і запасів замість наданих Україні.

Пентагон одразу виділив зі своїх запасів пакет військової допомоги на суму $1 млрд. Окрім того, 26 квітня міністр оборони США Ллойд Остін оголосив, що США нададуть $6 млрд у межах Ініціативи сприяння безпеці України. Останній на цей момент пакет військової допомоги Києву на $225 млн США оголосили 7 червня.

У Білому домі заявляли, що військова допомога від США допоможе Україні перейти в контрнаступ у 2025 році.

Про те, що допомога США на $61 млрд тільки починає надходити в Україну, президент країни Володимир Зеленський 1 червня сказав в інтерв’ю The Guardian.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *