Військового й ексдепутата Київради оголосили в розшук у справі 10-річної давнини

Кутняк зараз служить у лавах ЗСУ
Фото: Кутняк Святослав / Facebook

Колишнього депутата Київської міської ради Святослава Кутняка, який зараз служить у війську, оголосили в розшук за справою 10-річної давнини. Про це він написав 8 березня у Facebook.

Справа стосується інциденту 2014 року, коли під Центральною виборчою комісією депутата Верховної Ради Віктора Пилипишина, який голосував за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року, кинули у смітник і облили червоною фарбою.

Через це проти Кутняка тоді розпочали розслідування й оголосили в розшук. 2016 року справу закрили, утім зараз її відкрили знову, а самого ексдепутата знову оголосили в розшук.

Кутняк переконаний, що розслідування відновили, щоб у такий спосіб залякати його і змусити “не критикувати владу й не висвітлювати її корупційні оборудки”.

“Вимагаю нарешті закрити цю дурнувату кримінальну справу і припинити заважати мені захищати Батьківщину!” – написав Кутняк.

Контекст

Кутняк – юрист за освітою. У 2015 році він став депутатом Київради від “Свободи” в окрузі №114 (Шевченківський район). Обіймав посаду заступника голови постійної депутатської комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства й паливно-енергетичного комплексу, пише рух “Чесно”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *