Вербицький заявив, що звільнився з посади заступника генпрокурора за власним бажанням для збереження репутації відомства

Дмитро Вербицький: Очікую завершення службового розслідування і перевірки НАЗК, які мають поставити крапку в цьому питанні
Фото: gp.gov.ua

Звільнений наказом генерального прокурора Андрія Костіна з посади заступника генпрокурора Дмитро Вербицький повідомив, що написав заяву про звільнення для уникнення негативного впливу на роботу відомства загалом. Про це пише 1 липня “Інтерфакс-Україна”.

“Сьогодні я подав на ім’я генерального прокурора заяву про звільнення мене з адміністративної посади [заступника генерального прокурора] за власним бажанням”, – сказав Вербицький.

Прокурор додав, що негативна інформація про нього у ЗМІ позначається й на іміджі органів прокуратури загалом, тому він ухвалив таке рішення.

“Усвідомлюючи важливість збереження репутації державного органу, який я представляю, вважаю своє рішення правильним, – заявив він. – Готовий і далі захищати свою честь і професійну репутацію. Очікую завершення службового розслідування і перевірки НАЗК, які мають поставити крапку в цьому питанні”.

Контекст

7 травня “Схеми” (проєкт “Радіо Свобода”) оприлюднили розслідування про те, що Вербицький живе в елітному котеджному містечку “Коник” у Києві, яке його племінник придбав за дорученням від одеського бізнесмена за більше ніж 2 млн грн, що, як зазначили журналісти, ушестеро менше, ніж його ринкова вартість. Крім того, 10 червня вийшла друга частина розслідування “Схем”, у якій ідеться про те, що дівчина Вербицького за пів року стала власницею елітного майна на суму не менше ніж 52 млн грн.

18 червня 216 депутатів Верховної Ради України проголосували за виклик Костіна для доповіді в парламенті про майновий стан його заступника.

19 червня Костін повідомив, що підписав наказ про проведення службового розслідування стосовно Вербицького.

20 червня Вербицький заявив, що поширення у ЗМІ даних про його майно і майно жінки, з якою він зустрічається, пов’язане зі спробою тиску з боку фігурантів кримінальних справ у сфері грального бізнесу.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *