В АРМА повідомили про “супротив Медведчука” під час організації продажу його яхти

В АРМА не розголошують причин відмови аукціонного дому від організації продажу яхти, але вони “точно пов’язані із супротивом Медведчука”
Фото: Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів – АРМА / Facebook

Аукціонний дім, який мав організовувати продаж заарештованої яхти Royal Romance, котра належала колишньому українському нардепу, одному з лідерів забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” Вікторові Медведчуку, відмовився від підписання договору. Про це повідомила в Telegram 14 травня голова АРМА Олена Дума.

“30 квітня 2024 року аукціонний дім Troostwijk Auctions (Нідерланди) своїм листом повідомив АРМА про відмову від продовження переговорів для підписання договору про організацію торгів. Зазначені причини ми не розголошуємо, оскільки вони є конфіденційними. Але вони точно пов’язані із супротивом Медведчука”, – написала вона.

За умовами конкурсу, пропозицію щодо реалізації 92-метрової яхти Royal Romance 1 травня передали учаснику, який посів друге місце, – це аукціонний дім Boathouse Auctions (США).

“АРМА вже отримало офіційне підтвердження від їхніх представників про початок переговорів. Наразі ми детально обговорюємо всі правові питання і юридичні запобіжники для проведення аукціону”, – зазначила Дума.

Вона додала, що Україна вперше зіткнулася з реалізацією заарештованого активу такого масштабу за кордоном. Із її слів випливає, що заарештована яхта, як і раніше, у Хорватії, хоча наприкінці січня хорватський суд постановив передати її Україні.

Контекст

Згідно з інформацією на спеціалізованому сайті MarineTraffic, Royal Romance збудували у 2015 році. В АРМА зазначали в листопаді 2022 року, що орієнтовна вартість яхти на момент її випуску становила приблизно 8 млрд грн.

У квітні 2022 року Личаківський райсуд Львова заарештував майно Медведчука та його дружини Оксани Марченко й передав яхту Royal Romance в управління АРМА. Заарештовану яхту, найімовірніше, продадуть на аукціоні, проінформували в АРМА 28 квітня.

16 лютого Кабмін України протокольним рішенням погодив з АРМА реалізацію яхти Royal Romance.

У квітні АРМА оголосило, що є три офіційні претенденти на організацію продажу яхти – це відомі світові аукціонні доми.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *