Шмигаль у Донецькій області доручив Міноборони терміново відзвітувати про фінансування будівництва фортифікацій

Шмигаль 5 липня відвідав Донецьку область
Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 5 липня на засіданні уряду (у форматі відеозв’язку) дав доручення Міноборони терміново поінформувати про фінансування будівництва фортифікаційних споруд у країні. Відеозапис промови Шмигаля, який перебував із візитом у Донецькій області, опубліковано на його сторінці у Facebook.

“Міністерству оборони доручаю невідкладно поінформувати уряд про фінансування цього будівництва, згідно із затвердженим графіком”, – сказав глава Кабміну.

За словами Шмигаля, із початку року держава виділила 38 млрд грн на зведення захисних рубежів.

“Треба максимально швидко і якісно використати ці кошти, бо від цього залежать життя бійців і наша обороноздатність”, – наголосив прем’єр.

Контекст

Президент України Володимир Зеленський говорив 11 березня, що у країні будують три смуги фортифікацій завдовжки 2 тис. км. На будівництво оборонних споруд у низці областей України Кабмін виділив мільярди гривень.

22 травня Рада створила тимчасову слідчу комісію з будівництва фортифікацій і закупівлі дронів на тлі скандалу з будівництвом фортифікаційних споруд у Харківській області.

26 червня Зеленський здійснив робочий візит у Донецьку область. Він зазначив, що за його результатами готує “окрему розмову в Києві” з профільними чиновниками, які не були в регіоні по пів року й більше.

В ОВА того самого дня повідомляли, що третя лінія оборони в Донецькій області готова на 90%.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *