Російський режим завжди шукає українське та єврейське коріння в усіх своїх проблем – посол Корнійчук

Корнійчук: Росія, Іран та іранські проксі – це вісь зла
Фото: Embassy of Ukraine in the State of Israel / Facebook

Ізраїль і Україна є природними союзниками, оскільки обидві країни стикаються з одними й тими самими ворогами. Про це посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив в інтерв’ю The Algemeiner, опублікованому 27 березня.

Видання зазначає, що посол вірить у це, навіть попри те, що “ізраїльський уряд, побоюючись зачепити Москву, уникає говорити про це прямо”.

Дипломат нагадав, що Ізраїль і Україна стикаються з одним і тим самим ворогом в особі Ірану, який постачає РФ свої БПЛА й підтримує терористичні угруповання, серед яких ХАМАС і “Хезболла”, налаштовані на знищення Ізраїлю. “Росія, Іран та іранські проксі – це вісь зла”, – наголосив Корнійчук.

Посол також зазначив, що Ізраїль не може довіряти режиму президента РФ Володимира Путіна, вказавши на довгу й жорстоку історію російського антисемітизму й важливу роль, яку Росія відіграла в поширенні антисемітських теорій змови.

“Російський режим завжди шукає українське коріння будь-яких наявних у них проблем. Але правда в тому, що вони також шукатимуть єврейське коріння. Коли Росія переживає погані часи, вона націлена на євреїв, а потім на інші меншини; якщо ви подивитеся на російську історію в ХІХ і ХХ століттях, це завжди було так”, – сказав він.

Зокрема, Корнійчук зазначив, що російська влада звинуватила Україну в організації теракту на концерті в Підмосков’ї, додавши, що навіть тут росіяни виявили антисемітизм.

“За останні кілька днів представники Росії мимоволі довели думку Корнійчука, а прессекретар Кремля Дмитро Пєсков висміяв президента України Володимира Зеленського після нападу ІДІЛ як “своєрідного єврея”. Сам Путін раніше також застосував схожу риторику, описуючи Зеленського як “ганьбу для єврейського народу”, – нагадало The Algemeiner.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *