Путін заявив, що у РФ “немає жодних інтересів” ні в Польщі, ні в Латвії

Путін сказав, що спрямує війська в Польщу лише тоді, коли вона нападе на РФ
Фото: kremlin.ru

Президент країни-агресора РФ Володимир Путін заявив в інтерв’ю американському журналістові Такеру Карлсону, що в Росії нібито немає якихось планів спрямувати свої війська в Польщу або Латвію. Відеозапис опубліковано 9 лютого в Х Карлсона.

Відповідаючи на запитання, чи стурбований НАТО тим, що широкомасштабна російська агресія проти України може перерости у глобальну війну або навіть у ядерний конфлікт, Путін відповів: “Вони говорять про це і вони намагаються залякати своє населення уявною російською загрозою. Це очевидний факт. […] Це фейк. Роздмухують російську загрозу”.

Карлсон уточнив у Путіна, чи може він уявити сценарій, за якого він спрямує російські війська, наприклад, у Польщу або Латвію.

“Тільки в одному разі: якщо з боку Польщі буде напад на Росію. Чому? Тому що в нас немає жодних інтересів ні в Польщі, ні в Латвії – ніде. Навіщо нам це? У нас просто немає жодних інтересів. Самі загрози”, – сказав російський президент.

Ep. 73 The Vladimir Putin Interview pic.twitter.com/67YuZRkfLL

– Tucker Carlson (@TuckerCarlson) February 8, 2024 Контекст

Bild 12 липня 2023 року оприлюднив деталі 4400-сторінкового оборонного плану НАТО на випадок нападу Росії. У плані детально визначено, які військові спроможності мають продемонструвати 32 держави-члени. Важлива роль в оборонному плані належить Німеччині – вона має стати найважливішим логістичним вузлом для Альянсу.

27 жовтня міністр оборони ФРН Борис Пісторіус заявив, що країни НАТО мають бути готовими до агресії з боку Росії.

14 січня 2024 року Bild із посиланням на секретний документ поінформував, що в НАТО готуються до ймовірного нападу країни-агресора Росії на східний фланг. У документі “тільки для службового користування” міноборони Німеччини докладно описує ймовірний “шлях до конфлікту” між РФ і НАТО, кульмінацією якого буде розміщення сотень тисяч солдатів Альянсу і неминучий початок війни влітку 2025 року. У НАТО, коментуючи публікацію Bild, заявили, що документ є навчальним сценарієм, який “завжди є уявною ситуацією для перевірки військового потенціалу в тій чи іншій сфері”.

18 січня в НАТО заявили, що готові до ймовірного нападу Росії.

20 січня колишні військові начальники й експерти з безпеки розповіли британському виданню Daily Mail, як російський напад на Європу може розвернутися до 2044 року. За їхніми прогнозами, наступний великий міжнародний конфлікт розпочнеться, найімовірніше, з масштабної кібератаки.

Країна-окупант РФ у разі успіху у війні проти України може напасти і на країни НАТО, зокрема Польщу, припустив в інтерв’ю, опублікованому 5 лютого, міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *