Мін’юст України оголосив, що вимагає від ВАКС застосування санкцій щодо російського пропагандиста Дмитра Кисельова

Санкціїї щодо Кисельова Україна ввела в січні 2023 року
Фото: kremlin.ru

Міністерство юстиції України звернулося до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) з позовом, у якому просить застосувати санкції проти російського пропагандиста Дмитра Кисельова. Про це 8 лютого проінформував сайт міністерства.

У відомстві зазначили, що позов подали 7 лютого, а санкції щодо Кисельова передбачено законом України “Про санкції”.

“Кисельов є російським телеведучим і пропагандистом, який із 2014 року публічно підтримує окупацію Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей. Із початку повномасштабного воєнного вторгнення Російської Федерації на територію України продовжує діяльність, спрямовану на виправдання воєнної агресії Росії шляхом поширення пропаганди Кремля щодо необхідності “денацифікації” та заперечення існування України як держави”, – пояснили в Мін’юсті.

Інших пояснень міністерство не надало.

7 січня 2023 року президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію ухвалене 6 січня на засіданні Ради національної безпеки і оборони рішення про санкції проти 119 осіб, які проживають у Росії, і серед цих осіб був Кисельов. Строк дії санкцій – 10 років.

Контекст

Кисельов – російський пропагандист, заступник гендиректора Всеросійської державної телевізійної й радіомовної компанії, гендиректор російського державного міжнародного інформаційного агентства “Россия сегодня”, автор і ведучий інформаційної передачі “Вести недели”.

23 березня 2022 року стало відомо, що СБУ оголосить Кисельова в міжнародний розшук.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *