Представники МАГАТЕ провели інспекцію на Чорнобильській АЕС – Держатомрегулювання України

На об’єкті працють 2400 людей
Фото: chnpp.gov.ua

На державному спеціалізованому підприємстві (ДСП) “Чорнобильська АЕС” побувала інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Про це 3 лютого поінформувала Державна інспекція ядерного регулювання України.

“Із 31 січня до 2 лютого 2024 року на ДСП “Чорнобильська АЕС” було успішно проведено інспекцію Міжнародного агентства з атомної енергії в межах угоди між Україною та МАГАТЕ у зв’язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї”, – ідеться в повідомленні.

Держатомрегулювання зазначає, що їхні інспектори брали участь у перевірці інспекторів МАГАТЕ.

“Мета інспекцій – перевірка відсутності незаявлених ядерних матеріалів та інформації про конструкцію ядерної установки, яка була надана Україною відповідно до угоди. Інспекція пройшла без зауважень”, – підкреслили в українській інспекції.

На сайті ДСП “ЧАЕС” вказали, що станом на 1 січня 2024 року чисельність персоналу підприємства становить 2400 осіб.

Контекст

10 січня 2023 року Держатомрегулювання України повідомила, що представники МАГАТЕ мають намір розгорнути свої місії на всіх атомних електростанціях України.

Зараз такі місії працюють на всіх АЕС, також МАГАТЕ періодично проводить перевірки електростанцій у зв’язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *