NAUDI стане співорганізатором Першого американсько-українського “Саміту Свободи”

Унікальність події уможливить мультирівневий діалог із представниками США щодо підтримки України, зазначив заступник голови NAUDI
Фото: National Association of Ukrainian Defense Industries / NAUDI

Перший щорічний американсько-український “Саміт Свободи” відбудеться у Вашингтоні 5–7 червня 2024 року. Головним заходом у межах саміту стане оборонно-промислова конференція, на якій представники Асоціації виробників оборонної промисловості (National Association of Ukrainian Defense Industries, NAUDI) поінформують західних партнерів про потенціал українського ВПК і проведуть низку переговорів з американськими компаніями про співпрацю у сфері виробництва зброї. Про це повідомили 23 травня у Facebook асоціації.

“Треба враховувати, що американський ВПК – потужний лобіст власних інтересів на Капітолійському пагорбі. Якщо Україна буде у фокусі їхнього інтересу, ми зможемо добитися тих політичних рішень, які потрібні нашій державі”, – сказав заступник голови NAUDI Сергій Висоцький.

Він зазначив, що унікальність цієї події уможливить мультирівневий діалог із представниками США щодо підтримки України.

“Важливо розуміти, яким чином нам достукатися до представників влади у Вашингтоні й тих політичних кіл, які приймають там рішення”, – додав заступник голови NAUDI.

Окрім оборонної конференції, у межах саміту також відбудуться спільна американсько-українська ветеранська конференція і благодійний гольф-турнір.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *